Hajdúszoboszló je kúpeľné mesto v Maďarsku, kde si môžete užiť svoju dovolenku v Aqua Blue Hoteli s neobmedzeným wellness s bazénmi a tiež chutnú polpenziou po celú dobu. K termálnym kúpeľom to budete mať len pár minút.

O ubytovaní

Pohodlie aj miesto na relaxáciu nájdete v Aqua Blue Hoteli *** v maďarskom kúpeľnom meste Hajdúszoboszló. Len 300 metrov od hotela sa nachádza Kúpeľný komplex Hungarospa, kam sa oplatí vyraziť za liečivou vodou Hneď za mestom začína nádherný národný park Hortobágy (10 km), ktorý je zapísaný na Zozname pamiatok UNESCO. Historické pamiatky, múzeá a zoologickú záhradu nájdete v blízkom Debrecíne (18 km).

Kde budete spať?

Hotel disponuje 39 dvojlôžkovými izbami s TV, klimatizáciou, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Za príplatok je možné ubytovanie aj v apartmáne, ktorý má samostatnú spálňu a obývaciu izbu s kuchynským kútom, alebo v apartmáne Deluxe s dvomi spálňami, obývacou izbou a vybavenou kuchyňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia sa zameriava na maďarskú kuchyňu, tunajšie dobroty ochutnáte na raňajkách formou bufetu a večerách formou menu. Gastronomický zážitok budú sprevádzať elegantné interiéry.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness poteší každého od detí po seniorov. Nájdete tu zážitkový bazén aj kúpeľný bazén s teplou vodou. Na leňošenie pozýva letná terasa.

Aqua Blue Hotel

Aqua Blue Hotel

Daru zug 2. , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+36 20 354 1100

info@aquabluehotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
50 m