Hajdúszoboszló je kúpeľné mesto v Maďarsku, kde si môžete užiť svoju dovolenku v Aqua Blue Hoteli s neobmedzeným wellness s bazénmi a saunou a raňajkami alebo polpenziou po celú dobu. K termálnym kúpeľom to budete mať len pár minút.

Bezstarostný pobyt s wellness v elegantnom hoteli

Pohodlie aj miesto na relaxáciu nájdete v Aqua Blue Hoteli v maďarskom kúpeľnom meste Hajdúszoboszló.

Hotel disponuje 39 dvojlôžkovými izbami s TV, klimatizáciou, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Za príplatok je možné ubytovanie aj v apartmáne, ktorý má samostatnú spálňu a obývaciu izbu s kuchynským kútom.

Hotelová reštaurácia sa zameriava na maďarskú kuchyňu, tunajšie dobroty ochutnáte na raňajkách formou bufetu a večerách formou menu. Gastronomický zážitok budú sprevádzať elegantné interiéry.

Hotelové wellness poteší každého od detí po seniorov. Nájdete tu plavecký bazén, zážitkový bazén aj kúpeľný bazén s teplou vodou. Dôkladné prehriatie potom ponúka fínska sauna a k leňošeniu vyzýva letná terasa.

Len 300 metrov od hotela sa nachádza Kúpeľný komplex Hungarospa, kam sa oplatí vyraziť za liečivou vodou.

Tipy na výlet

Kúpele Hajdúszoboszló

Kúpeľný komplex ponúka svojim návštevníkom nezabudnuteľné zážitky počas celého roka, a to nielen pre hostí, ktorí sa liečia alebo zotavujú, ale aj pre rodiny s deťmi.

Aquapark má rozlohu viac ako 30 ha, nájdete tu prepojené komplexy kúpeľov s bazénmi s termálnou vodou, aquapark a Aquapalace.

Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje veľké množstvo soli, sódy, jódu a viac ako dvadsať ďalších rozpustených minerálnych látok, termálna voda je vhodná na liečenie problémov pohybového a dýchacieho ústrojenstva, pri problémoch so zažívacím ústrojenstvom, liečbe gynekologických ťažkostí a kožných chorôb. Liečiť sa môžete aj zvnútra - popíjaním miestnej minerálky Pávai Vajna.

Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 6 €), otváracia doba kúpeľov je každý deň od 7:00 do 19:00 hodín.

Debrecín

Jedno z najväčších miest Maďarska priťahuje turistov najmä zaujímavou históriou a množstvom pamiatok, bohatou kultúrou a preslávenou gastronómiou. Okrem prvotriednych údenín si v Debrecíne pochutnáte tiež na vynikajúcich vínach z blízkej tokajskej oblasti. Navštíviť môžete jeden z miestnych architektonicky zaujímavých kostolov, niektoré z múzeí, či rekreačnú zónu Veľký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen

Na 17 hektároch sa rozprestierajúca ZOO Debrecen ponúka na pozretie približne 160 druhov zvierat, denne sa môžete pozrieť aj na niekoľko kŕmení. Vedľa ZOO sa nachádza aj Park kultúry a prírodná rezervácia Nagyerdő, v ktorej nájdete okrem zábavných atrakcií tiež botanickú záhradu s mnohými chránenými druhmi rastlín.

Aqua Blue Hotel

Daru-zug 5/A, Hajdúszoboszló
Maďarsko

+36 30 399 3529

info@aquabluehotel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 000 HUF/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané