Exkluzívny pobyt v kúpeľoch s pyramídou

Pobyt plný skvelého odpočinku zažijete v Demjén Pyramide Thermal Bath and Holiday Village, ktorý nájdete v maďarskom kúpeľnom Demjéne. K ubytovaniu tu slúžia apartmány - šesť ich nájdete v originálnych hubových domčekoch, dva potom v chalúpke ako z rozprávky o Janíčkovi a Marienke, ďalšie štyri apartmány sa nachádzajú v ďalšom domčeku.

Každý apartmán má originálny interiér s pohodlnou manželskou posteľou, možnosť prístelky, satelitnú TV, plne vybavenú kuchynku s chladničkou a vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom.

Každé ráno sa posilníte ľahšími raňajkami, ktoré sú v cene balíčka. Obed či večeru si môžete pripraviť v apartmáne, alebo sa vydajte do jednej z okolitých reštaurácií a ochutnajte maďarskú kuchyňu i miestne víno.

Kúpele s termálnymi bazénmi

Pretože Demjén Pyramide Thermal Bath and Holiday Village sú okrem apartmánov aj kúpele, nemusíte za relaxáciou v termálnych vodách nikam jazdiť. K dispozícii sú tu tri vnútorné bazény s liečivou termálnou vodou. Nájdete tu tiež bazén, ktorý je postavený v malej pyramíde. K relaxácii skvele poslúži aj vonkajšia vírivka v sude či fínska sauna.

Pokiaľ by vám to bolo málo, môžete zavítať do kúpeľov Demjén, ktoré sú zhruba 5 km od apartmánov.

Tipy na výlet

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).

Údolie krásných žien

Víno, ženy a spev, to patrí k sebe. Navyše, pre milovníkov vína je len málo miest na svete tak lákavých ako Údolie krásnych žien v Egeri. Môžete prejsť nespočetné množstvo pivníc a ochutnať tie najlepšie maďarské vína vrátane miestnej špeciality - "býčej krvi". Gurmánsky zážitok dopĺňa pohodová atmosféra a malebné okolie.

Demjén Pyramide Thermal Bath and Holiday Village

Tölgyfa u. 509 , Demjén
Maďarsko

+36 708 844 449

recepcio.piramis@icloud.com

Check in
14:00 - 18:00
Check out
9:00 - 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik do 10 kg za poplatok 6,5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,8/5
Celkom 5 hodnotení