Užite si dovolenku snov v jednom z najúžasnejších hotelov v Maďarsku! Hotel Palota **** v mestečku Lillafüred ponúka ubytovanie vo veľkolepom zámku obklopenom nádherným prostredím Bukových hôr. Dieťa do 5 rokov zdarma.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ľuboš K.)

Niet čo hodnotiť negatívne Pobyt zodpovedal popisu, personál bol ústretový, strava lahodná a chutná.

Skvelé (Eva ?.)

Personál, prostredie, strava - výborné. Jedine trochu úsmevné mi pripadalo upozornenie, že do sauny sa chodí v plavkách a nie v plachte ktorú Vám dajú vo wellness. To kde žijú?

Skvelé (Július J.)

Prostredie hotela veľmi pekné, strava výborná, wellness jednoduchý, ale "vďaka" ladeniu do siva pôsobí stiesnene. Izba a kúpelňa čisté, izba bola s 2 balkónmi, pekný výhľad. Parkovanie bezproblémové a strážené. Pobyt vhodný na 2 - 3 dni.

Vynikajúce (Dagmar V.)

Maximální spokojenost se vším - wellness byla bezchybná, polopenze bohatá, pokoje čisté, hotel i okolí krásné.

Vynikajúce (Barnabas M.)

Všetko bolo v najlepšiom poriadku, strava výborná, personál milý služby na úrovni. Určite sa tam ešte vrátime.

Vynikajúce (Zoltán K.)

Každý by si mal raz vyskúšať pobyt na úrovni s pasívnym oddychom. Strava a obsluha na vynikajúca. Nehľadajte chyby a potom budete spokojný. Viem, že sa vrátime.

Vynikajúce (Beata N.)

Krasne prostredie, hotel cisty, vyborna strava, ochotny a mily personal, vela moznosti na turistiku. Boli sme velmi spokojni.

Vynikajúce (Dana M.)

Hotel Palota je naprosto nádherný, snoubí se tam historie, kterou prožijete v přízemí zámku, jídelna , loby bar, recepce - naprosto skvostné a zároveň všechny pokoje se zázemím jsou moderní rekonstruované. Hotel leží uprostřed národního parku Bukové Hory aaaa obklopuje ho jezero. Všude čisto. Župan máte na pokoji a lehce výtahem sjedete do suterénu, kde na Vás čeká opravdu velké welnes otevřené již od 7.OO hod., takže před snídaní jsme toho rádi využili a také plavecký bazén a saunu. Měli jsme polopenzi formou rautu, no naprosto exceletní, koncert chutí, kvalitní suroviny - kozí sýr, ryby, zvěřina, paštičky, ovoce, zákusky, maďarské polévky - husté výborné, perkelt, předkrmy jako losos apod. Personál byl pozorný, anglicky se domluvíte. Tip na výlet je pěšky do rybí farmy a kousek od ní tyto ryby v krásné restauraci připraví. Lehce ugrilovaná ryba byla exceletní, doporučujeme. Dále je dobrý tip na výlet kousek v Miškolci Tapolca tkzv. Jeskynní lázně - cena je velmi dostupná, doporučujeme i s dětmi, tady uvidíte co příroda umí vytvořit.

Vynikajúce (Alena B.)

Prijemne prostredie, zaujimavy interier aj exterier, wellness so saunami a bazenom a lezadlami na oddych, strava vynikajuca.

Vynikajúce (František M.)

Prostredie okolo hotela bolo veľmi pekné, personál bol milí, ochotní. Popis bol 100%. Služby super. Izba bola pekne zariadená. Vrelo odporúčam. Odporučil by som Jaskynné kúpele v Miskolctapolca.