• Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Načerpajte energiu vo Wellness Hoteli Javorník ***

Oddýchnite si v rodinnom Wellness Hoteli Javorník *** a užite si horské prostredie Javorníkov so všetkým, čo k tomu patrí. Hotel sa nachádza v prírodnej rezervácii Čertov, ktorá je súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Ideálne miesto pre milovníkov relaxu a prírody.


Vedeli ste, že CHKO Kysuce ponúka jedno z najčistejších ovzduší v ČR a na Slovensku?


Hostia budú ubytovaní v moderných izbách s TV, telefónom a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha).

Súčasťou hotela je aj wellenss centrum, do ktorého budete mať po celú dobu pobytu vstup úplne zadarmo (16:00 - 21:00 hodín). Tešiť sa môžete na vírivku, parnú a fínsku saunu, ochladzovacie vedro a sprchovú oázu. Samozrejmosťou je aj oddychová časť, ktorá ponúka zónu s vyhrievanými lehátkami.


OSOBNE OVERENÉ: Pravidelne pre vás testujeme a osobne overujeme naše hotely. Podrobnú recenziu a dojmy z návštevy Wellness hotela Javorník *** nájdete TU.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Andrej C.)

Menší hotel - no super. Boli sme tu tretí krát a určite sa vrátime.

Vynikajúce (Ludmila Martinovicova M.)

Všetko bolo super, personál, jedlo, ubytovanie. Ďakujeme krásne, určite sa ešte vrátime. Ďakujeme.

Vynikajúce (Ján R.)

Výborná dovolenka. Krásne prostredie hotela, v hoteli útoľná, takmer rodinná atmosféra, výborný personál, ktorý vždy ochotne vychádza v ústrety. Výborná strava, aj keď manželka by prijala o 15% väčšie porcie. Wellness plne zodpovedal popisu. sauny, vírivka, lehátka- všetko pripravené pre hostí v perfektnom stave. Subjektívne jediným negatívom sú pre nás príliš mäkké postele, máme radi veľmi tvrdé.