O ubytovaní

Wellness Hotel Javorník *** sa nachádza v slovenskej obci Lazy pod Makytou. Pobyt si tu užijete najmä v zime, pretože priamo z hotela máte prístup na skvelú zjazdovku Ski Čertov Javorníky, 6,2 km od hotela sa potom nachádza ďalšie skvelé lyžiarske stredisko Kohútka. V okolí však nájdete aj nespočet turistických trás po slovenskej i českej strane hranice. Vydajte sa trebárs poznávať Velké Karlovice (20 km), mesto Púchov (22 km), do Bike parku Kyčerka (22 km), relaxovať do Kúpeľov Nimnica (27 km) či na Rozhľadňu Čubův kopec (28 km).

Kde budete spať?

Hotel ponúka príjemné ubytovanie v klasických izbách, kde v každej z nich nájdete televíziu s plochou obrazovkou, WiFi pripojenie, písací stôl so stoličkou a vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou. Z izby budete mať výhľad na pokoj lesa.

Na čom si pochutnáte?

Príjemný pobyt v Hoteli Javorník umocní aj hotelová reštaurácia s príjemným posedením v moderných a elegantných priestoroch. Výsadou je však skvelá kuchyňa. Hotel ponúka denné a obedové menu aj výber z à la carte menu, kde sú všetky jedlá pripravované v spolupráci s farmármi z okolitých Javorníkov či z Valašska. Nechýba ani široká ponuka vynikajúcich moravských vín, vychladené české pivo, domáce údeniny a milý, ústretový personál.

Kde budete relaxovať?

Hotel ponúka skvelé wellness centrum s vírivkou s výhľadom na okolitú prírodu, tradičnú parnú a fínsku saunu, ochladzovacie vedro a sprchovú oázu. Nájdete tu tiež infra saunu a vyhrievané lehátka v odpočinkovej zóne.

Cestujete s deťmi?

Deti poteší tiež detské ihrisko.

Niečo naviac

Nájdete tu aj biliard, úschovňu bicyklov, ohnisko pre vaše opekanie a na vaše turistické výlety vám na recepcii zapožičajú palice na Nordic Walking.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Iveta H.) ( - Česko)

Do hotelu jsme jeli už podruhé a opět jsme byli velmi spokojení, a to po všech stránkách.

Skvelé (Pavlína N.) ( - Česko)

Dobrý večer, byli jsme na víkendový pobyt s rodinou. Spokojenost s jídlem, vířivkou, saunou, jídla dostatek. Personal o.k, jediné co musím vytknout jsou znečištěné koberce ,aspoň my jsme měli, staré skvrny opravdu nedělají dobrý dojem. Nechápu, proč není použita plovoučka nebo lino, které se setřou a je klid. Toto opravdu kazí dojem, to se štítíte na tu podlahu stoupnout. Jinak nemám nic k vytknutí, jen ještě ta miniaturní televize.Hodnotím 8 z 10 bodů.

Vynikajúce (Klara M.) ( - Česko)

Okolí i hotel jsou krásné. Wellness naprosto vyhovující, jen bazén chyběl, ale zajeli jsme si do Púchova a objevili jsme alespoň další krásný kus Slovenska. Personál hotelu na pět hvězdiček. Od paní recepční až po obsluhu restaurace, kde vám připravili i to, co neměli v nabídce k vaší spokojenosti. Za nás se určitě vrátíme.