Načerpajte energiu vo Wellness Hoteli Javorník ***

Oddýchnite si v rodinnom Wellness Hoteli Javorník *** a užite si horské prostredie Javorníkov so všetkým, čo k tomu patrí. Hotel sa nachádza v prírodnej rezervácii Čertov, ktorá je súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Ideálne miesto pre milovníkov relaxu a prírody.


Vedeli ste, že CHKO Kysuce ponúka jedno z najčistejších ovzduší v ČR a na Slovensku?


Hostia budú ubytovaní v moderných izbách s TV, telefónom a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha).

Súčasťou hotela je aj wellenss centrum, do ktorého budete mať po celú dobu pobytu vstup úplne zadarmo (16:00 - 21:00 hodín). Tešiť sa môžete na vírivku, parnú a fínsku saunu, ochladzovacie vedro a sprchovú oázu. Samozrejmosťou je aj oddychová časť, ktorá ponúka zónu s vyhrievanými lehátkami.


OSOBNE OVERENÉ: Pravidelne pre vás testujeme a osobne overujeme naše hotely. Podrobnú recenziu a dojmy z návštevy Wellness hotela Javorník *** nájdete TU.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Pavlína N.)

Dobrý večer, byli jsme na víkendový pobyt s rodinou. Spokojenost s jídlem, vířivkou, saunou, jídla dostatek. Personal o.k, jediné co musím vytknout jsou znečištěné koberce ,aspoň my jsme měli, staré skvrny opravdu nedělají dobrý dojem. Nechápu, proč není použita plovoučka nebo lino, které se setřou a je klid. Toto opravdu kazí dojem, to se štítíte na tu podlahu stoupnout. Jinak nemám nic k vytknutí, jen ještě ta miniaturní televize.Hodnotím 8 z 10 bodů.

Vynikajúce (Klara M.)

Okolí i hotel jsou krásné. Wellness naprosto vyhovující, jen bazén chyběl, ale zajeli jsme si do Púchova a objevili jsme alespoň další krásný kus Slovenska. Personál hotelu na pět hvězdiček. Od paní recepční až po obsluhu restaurace, kde vám připravili i to, co neměli v nabídce k vaší spokojenosti. Za nás se určitě vrátíme.

Vynikajúce (Lubomir B.)

S pobytom sme boli spokojní, čisté ubytovanie, chutná strava, ochotný personál a oddych vo wellness...