Hotel v areáli známych kúpeľov Mosonmagyaróvár

Mesto Mosonmagyaróvár, ktoré vzniklo spojením troch dediniek, je celosvetovo známe pre svoje kúpele a Thermal Hotel Superior *** leží priamo v areáli kúpeľov. Bývať budete v útulne zariadených izbách s renovovaným sociálnym zariadením (sprcha, WC). Súčasťou izby je aj fén, minibar, klimatizácia, LCD TV a WiFi pripojenie. Za príplatok si môžete objednať izbu s balkónom.


Thermal Hotel Superior *** sme osobne overili a najviac nás nadchlo privátne wellness, široká ponuka masáží a ochotný personál. Do kúpeľov je to skutočne len minútu chôdze, takže môžete ísť z hotela pokojne rovno v župane.


Súčasťou hotela je reštaurácia, v ktorej si užijete maďarské dobroty. Nezabudnite si každé ráno vyzdvihnúť na recepcii lístočky na polpenziu a tiež si vybrať večeru z menu, ktoré je preložené aj do češtiny. Na večeru je na výber vždy aspoň jedno jedlo s mäsom a jeden vegetariánsky pokrm.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jana K.) ( - Česko)

V hotelu bylo čisto, personál milý a vstřícný. Jídlo bylo chutné, snad jen malá připomínka. Večeře se objednává výběrem ze 3 menu A,B.C do 12,00 hodin. Po našem objednání po snídani kolem 9,00 ráno se nám ve středu stalo, že došlo ke změně menu a v průběhu dopoledne, kdy už jsme byli samozřejmě mimo hotel v lázních a neměli už možnost, protože jsme přišli až na večeři, menu opravit. Manžel nemusí rýži, a tak skončil na veget. menu C.

Skvelé (Renata H.) ( - Česko)

S hotelem jsme již po několikáté velice spokojeni, bohužel tentokrát se zhoršilo stravování. Jeden den přesolená polévka a rýže se nedala jíst (úprava na bylinkách nám nechutnala).

Vynikajúce (Jaroslav H.) ( - Česko)

Prostředí hotelu je příjemné, personál ochotný, strava velmi dobrá. Wellness jsme tentokrát nevyužili, neboť jsme celé dny trávili v lázních.