• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Zákaz domácich maznáčikov

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hotel v areáli známych kúpeľov Mosonmagyaróvár

Mesto Mosonmagyaróvár, ktoré vzniklo spojením troch dediniek, je celosvetovo známe pre svoje kúpele a Thermal Hotel Superior *** leží priamo v areáli kúpeľov. Bývať budete v útulne zariadených izbách s renovovaným sociálnym zariadením (sprcha, WC). Súčasťou izby je aj fén, minibar, klimatizácia, LCD TV a WiFi pripojenie. Za príplatok si môžete objednať izbu s balkónom.


Thermal Hotel Superior *** sme osobne overili a najviac nás nadchlo privátne wellness, široká ponuka masáží a ochotný personál. Do kúpeľov je to skutočne len minútu chôdze, takže môžete ísť z hotela pokojne rovno v župane. Viac sa dočítate na našom blogu TU.


Súčasťou hotela je reštaurácia, v ktorej si užijete maďarské dobroty. Nezabudnite si každé ráno vyzdvihnúť na recepcii lístočky na polpenziu a tiež si vybrať večeru z menu, ktoré je preložené aj do češtiny. Na večeru je na výber vždy aspoň jedno jedlo s mäsom a jeden vegetariánsky pokrm.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jana S.)

Pobyt odpovídal popisu, bohužel probíhají rozsáhlé rekonstrukce parkoviště, vstupu do hotelu a přilehlých lázní. Tyto rušily a znepříjemňovaly pobyt.

Vynikajúce (Vladimír ?.)

Hotel v pěkném prostředí s termálními prameny. Nabízené služby odpovídali skutečnosti. Poskytované služby na úrovni, včetně stravy a přívětivého personálu.

Vynikajúce (Vlastimil S.)

Ochotný personál, velmi dobrá strava, pěkné prostředí a zpestření pobytu byly procedury, vše jak bylo uvedeno.