O ubytovaní

Hotel Viktor *** je novopostavený a nájdete ho v pokojnej časti Bratislavy. Má perfektnú dostupnosť autom, vlakom či hromadnou dopravou. Z pokojnej časti hlavného mesta to budete mať blízko na výstavisko Incheba Expo (1,5 km) aj k Bratislavskému hradu (3,7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách Standard, kde vám poslúži LCD televízor s 30 programami vrátane zahraničných, telefón, trezor aj pracovný stôl. Poteší vás tiež WiFi pripojenie a klimatizácia, nechýba samostatná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia sa vyznačuje moderným zariadením v hrejivých farbách. Ráno sa tu podávajú raňajky à la carte a na výber je zo studených aj teplých pokrmov. Vychutnať si tu môžete tiež obed alebo raňajky s výberom z medzinárodných špecialít. Skvelý deň zakončite posedením v štýlovom bare.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Václav J.) ( - Česko)

Na to, že byl pobyt velmi ovlivněn dobou koronaviru, bylo vše v naprostém v pořádku!

Vynikajúce (Renáta H.) ( - Slovensko)

Personal ochotny, poradi, ranajky vydatne, len skoda ze sa nedaju priamo v hoteli doobjednat aj vecere. Inac ubytovanie super. Len na izbe nam chybala aspon mala chladnicka. V letnom obdobi je to samozrejmost aj v dnesnom storoci. Len na toto mam vytku.

Vynikajúce (Dáša Č.) ( - Česko)

Hotel v klidném prostředí, blízko do centra, ochotný personál, všude čisto, každý den čisté ručníky a za krátký pobyt nám i převlekli povlečení. Byly jsme moc spokojené a pokud příště navštívíme Bratislavu určitě se znovu ubytujeme. Popis odpovídal všemu co hotel nabízí.