Jazero Zlaté Piesky

Brehy sú posiate borovicami a počas horúcich letných dní a nocí pripomína atmosféra pri jazere Zlaté Piesky skôr Chorvátsko ako Slovensko. Prírodné kúpalisko nájdete v mestskej časti Ružinov. K vode sa ľahko dostanete z niekoľkých strán. Navigácia vás s najväčšou pravdepodobnosťou dovedie priamo ku hlavnej bráne, kde sa platí vstupné. Kúpanie si môžete užiť aj zadarmo, avšak v neplatených častiach to bude hlava na hlave.

Pláže sú kamienkové, vstup do vody je pozvoľný. Či už vás láka rekreácia, alebo vodné športy, užiť si tu môžete oboje. Samozrejmosťou je zázemie s toaletami aj stánky s občerstvením. Priamo pri vode nájdete niekoľko požičovní vodných bicyklov, lodiek a rôzne ihriská. Na svoje si prídu aj najmenší návštevníci. Deti môžu vyčíňať na okolitých ihriskách alebo na nafukovacích atrakciách na vode.

Na brehu Zlatých Pieskov sídli aj Wakelake, multifunkčný areál zameraný na vodné športy, ale aj gastro. Vyskúšajte si jazdu na wakeboarde, alebo relaxujte pri jazde na paddleboarde.

  • Celodenné vstupné k jazeru Zlaté Piesky:
    • Dospelí: 5 €
    • Deti od 3 do 18 rokov: 4,50 €
    • Seniori, osoby s kartou ZŤP: 2,50 €

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Bratislava

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet