O ubytovaní

Hotel Négy Évszak Superior *** sa nachádza v srdci mesta Hajdúszoboszló len pár minút chôdze od najväčšieho vonkajšieho termálneho areálu v Európe. Hneď za mestom začína nádherný národný park Hortobágy, ktorý je zapísaný na Zozname pamiatok UNESCO. Historické pamiatky, múzeá a zoologickú záhradu nájdete v blízkom Debrecíne (18 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Podmienky pre dokonalý relax zaistia postele z bio materiálu pre pohodlný spánok a antialergéne koberce (je možné zvoliť aj izbu s parketami). Izby sú vybavené klimatizáciou, televízorom, minibarom, trezorom, telefónom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Štýlová hotelová reštaurácia Halász je zameraná na typickú maďarskú kuchyňu vrátane vychýrených rybacích špecialít. Ráno si tu vychutnáte raňajkách vo forme bufetu. Cez deň je potom možné si objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa servírujú večere. Vynikajúce zákusky, kávu a osviežujúce nápoje vám radi pripravia v hotelovej cukrárni.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness nájdete vírivku, fínsku saunu, soľnú miestnosť, fitness centrum či solárium. Dopriať si môžete aj niektorú z masáží a kúpeľných procedúr.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alica M.) ( - Slovensko)

Strava veľmi chutná, personál veľmi milý veľká spokojnosť.

Skvelé (Dagmar V.) ( - Česko)

Prostředí hezké, pokoj menší, jídlo dobré.

Dobré (Vincent B.) ( - Slovensko)

Debrecen trh potravinovy Nyigerihaza zoo