• Domáci maznáčik zakazaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nadštandardné ubytovanie v poľských Beskydách

Hotel Kotarz Spa & Wellness *** sa nachádza v Beskydách v údolí rieky Brennica. Ubytovanie ponúka v komfortných izbách s vlastnou kúpeľňou so sprchou, TV, pracovným stolom a telefónom, niektoré izby majú výhľad na rieku.

V reštaurácii vás čakajú raňajky a večere formou bufetu, servírujú sa regionálne jedlá a tradičné špeciality. V hoteli je aj kaviareň so širokým výberom nápojov a zákuskov a milovníkov mäsa poteší bar s grilom a udiarňou.

Neobmedzené wellness so štyrmi saunami

V hoteli vás čaká tiež hýčkanie vo forme wellness centra s krytým bazénom, vírivkou a tromi saunami. Tešiť sa môžete na klasickú fínsku saunu, ďalej potom na aromatickú, soľnú a parnú. Vysoká teplota v saunách sa postará o obnovu imunitného systému a spálenie nejakých tých kalórií.

Za pokojnou relaxáciou sa vydajte aj do soľnej jaskyne. V spa centre potom nie je problém si za poplatok dopriať aj masáž alebo kozmetickú procedúru.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Helena ?.)

Prostředí, wellness, strava i personál vynikající. Nemohu nic vytknout. Doporučuji.

Vynikajúce (Soňa N.)

Hotel nádherný, skvělé jídlo, velký výběr i množství. Personal milý.

Štandard (Renáta P.)

S hotelem i službami spokojenost, ale hotel by neměl nabízet wellness v období, kdy má nasmlouvané firemní večírky. Tak jak se to přihodilo nám, že hudba hrála velmi hlasitě do čtyř hodin do rána, takže jsme se nevyspali my i ostatní klienti hotelu.