Hotel Bagoly Fogadó ***

Hotel Bagoly Fogadó ***

Munkás u. 18, Gyömrő
Maďarsko

+3629/330-591

bagoly@bagoly.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od jazera
30 m
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Hotel Bagoly Fogadó *** sa nachádza v malebnom mestečku Gyömrő na brehu nádherného jazera, ktoré ponúka veľa možností vodných športov. Veľkou výhodou hotela je jeho poloha neďaleko Budapešti. V centre maďarskej metropoly (30 km) nájdete slávne termálne kúpele Széchenyi či Gellértove kúpele. Určite by ste nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, Rybárskej bašty či budovy maďarského parlamentu. Štvrť okolo Budínskeho hradu a romantické brehy Dunaja s množstvom reštaurácií, kaviarní a múzeí sú na Zozname pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe. Izby sú vybavené televíziou, telefónom, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s veľkou terasou s nádherným výhľadom na jazero si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa môžete tešiť na servírované večere.

Kde budete relaxovať?

Spríjemnite si deň dokonalým odpočinkom. K dispozícii vám bude krytý bazén, vírivka, parná sauna a parná kabína. Dopriať si môžete aj niektorú z profesionálnych masáží. Aktívnych návštevníkov určite poteší tunajšie fitness centrum.