Hotel Bagoly Fogadó ***

Hotel Bagoly Fogadó ***

Munkás u. 18, Gyömrő
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Csillag Vendégláto És Szolgáltato Kft. IČ: 13-09-060423


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od jazera
30 m
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Hotel Bagoly Fogadó *** sa nachádza v malebnom mestečku Gyömrő na brehu nádherného jazera, ktoré ponúka veľa možností vodných športov. Veľkou výhodou hotela je jeho poloha neďaleko Budapešti. V centre maďarskej metropoly (30 km) nájdete slávne termálne kúpele Széchenyi či Gellértove kúpele. Určite by ste nemali vynechať návštevu Budínskeho hradu, Rybárskej bašty či budovy maďarského parlamentu. Štvrť okolo Budínskeho hradu a romantické brehy Dunaja s množstvom reštaurácií, kaviarní a múzeí sú na Zozname pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Izby Standard meria 13,5 m², sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami, umožňujú tiež prístelku. Za príplatok môžete zvoliť variant s výhľadom na jazero. Nechýba TV, telefón, WiFi pripojenie, chladnička a vlastná kúpeľňa.

Izby Superior sú priestrannejšie (15 m²), niektoré majú výhľad na jazero, iné francúzsky balkón. Kúpeľňa je vybavená modernou walk-in sprchou. Okrem manželskej postele alebo dvoch oddelených lôžok ponúkajú aj možnosť prístelky.

Izby Family ubytujú až 4 osoby na manželskej posteli a 2 prístelkách. Meria 13,5 m², zaujmú obložením z prírodného dreva a kúpeľňa je doplnená pohodlnou vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s veľkou terasou s nádherným výhľadom na jazero si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa môžete tešiť na servírované večere.

Kde budete relaxovať?

Spríjemnite si deň dokonalým odpočinkom. K dispozícii vám bude 15 metrov dlhý krytý bazén s tryskami a vírivkou (26-27 °C) a k tomu samostatná vírivka.

Za príplatok môžete využiť aj fínsku a infra saunu. Dopriať si môžete aj niektorú z profesionálnych masáží. Aktívnych návštevníkov určite poteší tunajšie fitness centrum.