Viete, prečo sa Luhačovice radia k najpopulárnejším kúpeľom u nás? Pre nádherné parky, chrumkavé oblátky, mnoho liečivých prameňov a širokú ponuku služieb. Ubytujte sa v Hoteli Vincent *** a zažite to všetko na vlastnej koži. Tešte sa tiež na množstvo zážitkov ako je neobmedzená konzumácia kávy či zapožičanie bicyklov, prípadne elektrickej kolobežky.

Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ” Prečítajte si celú recenziu

Eva Prcínová - Marketingový tím
Osobne overené v: Auguste 2022

O ubytovaní

Najväčšou prednosťou luhačovického Hotela Vincent *** je pokojná a tichá lokalita. Zároveň to ale odtiaľto máte kúsok ku všetkému zaujímavému. Profesionálne Športové Centrum Radostová sa nachádza asi 400 m nad hotelom, dole zase zídete k reštaurácii, stanici a supermarketu.Veľmi ľahko a za krátku dobu sa dostanete aj do centra mesta (cca 850 m, 15 minút vychádzkovej chôdze) k promenádam, parku, prameňom a zámku.

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba má nielen samostatnú kúpeľňu s vaňou, ale dokonca aj samostatný vstup, na dovolenke tak budete mať maximálne súkromie. Nechýba WiFi pripojenie či televízia.

Trojlôžkovú izbu s balkónom nájdete na prvom poschodí hotela. Je vybavená manželskou posteľou a jednolôžkom, využívať môžete aj WiFi pripojenie, malú chladničku alebo predsienku s veľkou šatníkovou skriňou. V kúpeľni nájdete sprchovací kút. Balkón je orientovaný na východ, čo je ideálne na ranné popíjanie kávy či čaju.

Trojlôžková izba je situovaná v podkroví, nemá balkón, ale nechýba mu samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, šatníková skriňa, televízia alebo WiFi pripojenie.

Pre rodiny je vhodná štvorlôžková izba. Tá je umiestnená na prvom poschodí hotela a je vybavený dvoma manželskými posteľami, televíziou a skriňou. Nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

V spoločenskej miestnosti je pre vás prichystaný samoobslužný pult, kde si môžete zakúpiť nápoje a občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Hosťom je tu k dispozícii infrasauna.

Niečo naviac

K dispozícii je spoločenská miestnosť s barom, Xboxom, spoločenskými hrami a s možnosťou zapožičania príslušenstvo na pétanque, kriket či badminton.

Hotel Vincent ***

Hotel Vincent ***

Hradisko 467 , Luhačovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Detský kútik
Požičovňa bicyklov
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií
Mestská plaváreň Luhačovice
Mestská plaváreň Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Luhačovická kolonáda
Luhačovická kolonáda