Hotel Vincent ***

Hotel Vincent ***

Hradisko 467, Luhačovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Detský kútik
Požičovňa bicyklov
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
2 km

O ubytovaní

Najväčšou prednosťou luhačovického Hotela Vincent *** je pokojná a tichá lokalita. Zároveň to ale odtiaľto máte kúsok ku všetkému zaujímavému. Profesionálne Športové Centrum Radostová sa nachádza asi 400 m nad hotelom, dole zase zídete k reštaurácii, stanici a supermarketu.Veľmi ľahko a za krátku dobu sa dostanete aj do centra mesta (cca 850 m, 15 minút vychádzkovej chôdze) k promenádam, parku, prameňom a zámku.

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba má nielen samostatnú kúpeľňu s vaňou, ale dokonca aj samostatný vstup, na dovolenke tak budete mať maximálne súkromie. Nechýba WiFi pripojenie či televízia.

Trojlôžkovú izbu s balkónom nájdete na prvom poschodí hotela. Je vybavená manželskou posteľou a jednolôžkom, využívať môžete aj WiFi pripojenie, malú chladničku alebo predsienku s veľkou šatníkovou skriňou. V kúpeľni nájdete sprchovací kút. Balkón je orientovaný na východ, čo je ideálne na ranné popíjanie kávy či čaju.

Trojlôžková izba je situovaná v podkroví, nemá balkón, ale nechýba mu samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom, šatníková skriňa, televízia alebo WiFi pripojenie.

Pre rodiny je vhodná štvorlôžková izba. Tá je umiestnená na prvom poschodí hotela a je vybavený dvoma manželskými posteľami, televíziou a skriňou. Nechýba kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

V spoločenskej miestnosti je pre vás prichystaný samoobslužný pult, kde si môžete zakúpiť nápoje a občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Hosťom je tu k dispozícii infrasauna.

Niečo naviac

K dispozícii je spoločenská miestnosť s barom, Xboxom, spoločenskými hrami a s možnosťou zapožičania príslušenstvo na pétanque, kriket či badminton.

Overené Travelkingom

“Interiér hotela je zariadený veľmi štýlovo a s citom pre detail. Rovnako krásna bola aj naša izba, v ktorej nám absolútne nič nechýbalo. Z pestrého raňajkového bufetu si vyberie každý, na čo má chuť. Hotel stojí v tichej časti Luhačovíc, odkiaľ sa dá do centra ľahko dostať pešo alebo autom či autobusom. Vďaka vstupu na jednu hodinu v rámci balíčka sme navštívili Mestskú plaváreň a spoznali sme aj mnohé architektonické skvosty a významné pramene na kúpeľnej promenáde. ” Prečítajte si celú recenziu

Eva Prcínová - Marketingový tím
Osobne overené v: Auguste 2022