Chcete zabudnúť na všetok zhon a oddýchnuť si v krásnej jesenickej prírode? Vydajte sa do Hotela Džbán *** do kúpeľnej dedinky a užite si pobyt s darčekovým balíčkom a polpenziou. Čaká vás tiež vstup do Thermal Parku so saunou, ochladzovacou kaďou, bazénom a kúpacími sudmi. Atraktívnych výletných cieľov, ale aj miest na zimné radovánky budete mať v okolí viac než dosť! Najbližšia zjazdovka leží iba 1 km od hotela.

O ubytovaní

Hotel Džbán *** sa nachádza v centre malebnej kúpeľnej obce Karlova Studánka v srdci Jeseníkov. Prenesiete sa v ňom do osemdesiatych rokov - napríklad všetko vnútorné zariadenie reštaurácie a jedálne je pôvodné.

Jeden z najkrajších jesenických chodníkov začína len niekoľko krokov od hotela. Modrá turistická značka vás povedie okolo vodopádov Bílej Opavy až na Praděd (9 km). Kyvadlovou dopravou sa na Ovčárnu pod Pradědem (10 km) dostanete približne za 10 minút. Za zimnými radovánkami sa vydajte na svahy blízkeho Skiareálu Karlova Studánka (1 km) alebo napríklad do moderného Skiareálu Praděd.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z komfortných izieb typu Standard alebo Mini. Všetky izby sú vkusne vybavené a ladené do neutrálnych farieb, nikde tu nechýba televízor ani vlastná kúpeľňa. Izby Mini nájdete v podkroví a majú skosený strop, priestrannejšie izby Standard sa zas nachádzajú prevažne na 1. poschodí a v niektorých z nich je navyše chladnička.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa dočkáte bohatých bufetových raňajok a servírovanej dvojchodovej večere výberom z 2 jedál. Okrem českých dobrôt vás prekvapí napríklad aj talianska pizza, ochutnať môžete výborné víno z pivníc Lechovice.

Kde budete relaxovať?

Navštívte hotelový sudový Thermal Park a doprajte si uvoľňujúci kúpeľ, ku ktorému sa používa minerálna voda z liečivého prameňa Maxmilián, ktorý pramení priamo v útrobách hotela. Každý kúpací sud s vírivkou má kapacitu 8 osôb a teplotu 39 °C. Okrem toho nájdete v Thermal Parku aj saunu a ochladzovaciu kaďu.

Využiť ale môžete i služby Pivných kúpeľov a wellness centra Karlova Studánka hneď vedľa hotela. V ponuke sú okrem pivných kúpeľov v smrekovcových vaniach tiež rôznorodé masáže.

Niečo naviac

Dvakrát týždenne sa v hotelovej reštaurácii konajú večery so živou hudbou, ktoré môžete navštíviť.

Hotel Džbán ***

Hotel Džbán ***

Karlova Studánka 12 , Karlova Studánka
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,8 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanú Jesenickú oblasť na severe Moravy tvorí najvyššie moravské pohorie Hrubý Jeseník spolu so svojím podhorím Nízkym Jeseníkom, Kralickým Sněžníkom a Rychlebskými horami. Chránená krajinná oblasť Jeseníky však zahŕňa iba Hrubý Jeseník s priľahlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Najvyšším a najznámejším bodom Jeseníkov je Praděd s výškou 1 491 m n. m. Tieto krásne hory ponúkajú uprostred podmanivej prírody s čistým vzduchom stovky značených trás pre peších i cyklistov, nájdete tu ale tiež známe zimné strediská, kúpele, relaxačné centrá i pamiatky.

Najväčšie lákadlá Jeseníkov:

  • Praděd
  • Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Pri svojich prechádzkach by ste ale nemali minúť ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorskom sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniská Skřítek či Rejvíz.Pokiaľ do Jeseníkov mierite skôr za oddychom, navštívte trebárs Termálne kúpele vo Veľkých Losinách (kde si môžete zároveň urobiť prehliadku Múzea papiera) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Viac informácií
Hora Praděd
Hora Praděd
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava