Ubytovanie v centre Třebíča pri pamiatkach UNESCO s polpenziou a privátnym vstupom do vírivky, sauny alebo relaxáciou na masážnom kresle. V balíčku je aj slávnostná večera, ochutnávka malinovky, posedenie pri čaji aj zľava na kozmetiku. Keď práve nebudete relaxovať, alebo si užívať skvelú stravu, môžete sa vydať na výlety po okolí.

O ubytovaní

Hotel Zlatý Kříž ***, ktorého história sa datuje minimálne do 15. storočia, kedy v jeho priestoroch býval Matyáš Korvín, nájdete priamo v centre historického Třebíča. Ten sa pýši vzácnymi historickými pamiatkami aj tretím najväčším námestím u nás.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v 33 izbách, ktoré majú možnosť prístelky a tiež vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia Kleopatra so zimnou záhradou, krytá strešná reštaurácia Panoráma s nádhernou vyhliadkou a tiež kaviareň a čajovňa Slnečná brána, kde ochutnáte vyše 100 druhov čajov a 30 druhov káv. V lete je k dispozícii aj letná terasa.

Tešte sa na raňajky formou bufetu a na večere zo špeciálnej ponuky.

Kde budete relaxovať?

Za oddychom zamierte do Relax centra, ktoré nájdete v suteréne hotela. K relaxácii poslúži vírivka až pre 6 osôb, masážna vaňa, sauna, masážne kreslo s nastaviteľnými stupňami masírovania a tiež špeciálna masážna sprcha.

Hotel Zlatý Kříž ***

Hotel Zlatý Kříž ***

Karlovo nám. 19/13, Vnitřní Město , Třebíč
Česká republika

+420 568 840 843

recepce@zlatykriz.net

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 - 200 Kč/noc (podľa veľkosti)
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Třebíč

TřebíčTip na výlet

Ak plánujete potulky po Česku, rozhodne by ste nemali minúť Třebíč , ktorý sa pýši vzácnymi historickými kúskami aj tretím najväčším námestím u našich susedov. Toto mesto plné pamiatok UNESCO sa nachádza na západe Moravy, v juhovýchodnom cípe kraja Vysočina. Má veľmi bohatú históriu, jeho počiatky siahajú až k roku 1101.

Čo patrí medzi skvosty Třebíča?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámocký areál (Valdštejnský zámok-předzámčí)
  • Benediktínsky kláštor

Určite nevynechajte ani Židovskú štvrť, Zadnú synagógu, Dom Seligmanna Bauera, Karlovo námestie, Mestskú vežu a Veterný mlyn.

Třbíč má čo ponúknuť aj pokiaľ ide o prírodu a odpočinok - nachádza sa v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Za relaxáciou zamierte do bazéna či Riečnych kúpeľov Polanka.

Viac informácií
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aquapark Laguna Třebíč
Aquapark Laguna Třebíč
Jihlava
Jihlava