Užite si parádny pobyt v Mariánskych Lázňach. Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** stojí hneď pri Hlavnej kolonáde a Spievajúcej fontáne, okrem skvelej dostupnosti vám ponúkne dostatok luxusu, zdravú kuchyňu formou polpenzie a taktiež relaxáciu v bazéne či saune. Za príplatok si užite aj množstvo procedúr.

O ubytovaní

Nádherný Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** len tak neprehliadnete, stojí totiž priamo v centre preslávených Mariánskych Lázní. Ku Spievajúcej fontáne (150 m), na Hlavnú kolonádu (280 m), do Rímskych kúpeľov a ku všetkým lákadlám tohto kúpeľného mesta to budete mať doslova pár krokov. Ski Resort Marianka sa nachádza len 900 m od hotela, nebudete sa tu rozhodne nudiť ani v zime, keď sa rozhodnete si zalyžovať.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 47 izieb. Najviac je tu izieb Standard, ktoré sú vybavené neoklasicistickým nábytkom, klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minibarom, županmi, fénom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa tešte na raňajky formou bufetu. Zájsť sem môžete aj na obed či večeru. Tešte sa predovšetkým na ľahké zdravé pokrmy s minimom tukov a korenia. Na kávu a dezert zájdite do vychýrenej kaviarne Sun Cafe, ktorá má k dispozícii aj terasu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii liečebno-relaxačné wellness centrum s bazénom, saunou a relaxačnými lehátkami. Z bohatej ponuky procedúr si vyberiete tie najideálnejšie pre vás. Čo tak Lavaterm, rašelinový obklad, parafínový zábal, oxygenoterapia, elektroterapia alebo inhalácia miestnej minerálnej vody? Nechýba ani kozmetické štúdio Charme, kde si doprajte kozmetické ošetrenie.

Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****

Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****

Vrchlického 30/3 , Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Podľa cenníka parkovacieho domu

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Spievajúca fontána
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Slavkovský les
Slavkovský les