Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****

Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****

Vrchlického 30/3, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Podľa cenníka parkovacieho domu

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
0,7 km

O ubytovaní

Nádherný Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** len tak neprehliadnete, stojí totiž priamo v centre preslávených Mariánskych Lázní. Ku Spievajúcej fontáne (150 m), na Hlavnú kolonádu (280 m), do Rímskych kúpeľov a ku všetkým lákadlám tohto kúpeľného mesta to budete mať doslova pár krokov. Ski Resort Marianka sa nachádza len 900 m od hotela, nebudete sa tu rozhodne nudiť ani v zime, keď sa rozhodnete si zalyžovať.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 47 izieb. Najviac je tu izieb Standard, ktoré sú vybavené neoklasicistickým nábytkom, klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, telefónom, trezorom, minibarom, županmi, fénom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa tešte na raňajky formou bufetu. Zájsť sem môžete aj na obed či večeru. Tešte sa predovšetkým na ľahké zdravé pokrmy s minimom tukov a korenia. Na kávu a dezert zájdite do vychýrenej kaviarne Sun Cafe, ktorá má k dispozícii aj terasu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii liečebno-relaxačné wellness centrum s bazénom, saunou a relaxačnými lehátkami. Z bohatej ponuky procedúr si vyberiete tie najideálnejšie pre vás. Čo tak Lavaterm, rašelinový obklad, parafínový zábal, oxygenoterapia, elektroterapia alebo inhalácia miestnej minerálnej vody? Nechýba ani kozmetické štúdio Charme, kde si doprajte kozmetické ošetrenie.