V Penzióne Stonožka neďaleko Karlovej Studánky sa môžete tešiť na pohodový pobyt s ubytovaním v originálnom obytnom sude. Tešte sa na nové wellness s vonkajším bazénom, saunou a vírivkou. Dieťa do 12 rokov má pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Novo zrekonštruovaný Penzión Stonožka leží presne medzi Vrbnom pod Pradědem (4 km) a Karlovou Studánkou (3 km) v dedinke Ludvíkov, ide teda o to najlepšie umiestnenie, či už chcete aktívnu alebo relaxačnú dovolenku. Praděd je odtiaľ vzdialený 11 km, kde si v zime navyše aj skvele zalyžujete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 8 pohodlných izieb,alebo v štýlových obytných drevených sudoch (podľa variantu) s vlastným sociálnym zariadením. Súčasťou izieb sú pohodlné lôžka a televízia.

Na čom si pochutnáte?

V modernej reštaurácii si každé ráno pochutnáte na raňajkách a neskôr aj na dvojchodovej večeri.

Kde budete relaxovať?

Ak radi relaxujete, určite navštívite Thermal park v Hoteli Džbán *** a doprajete si na hodinu uvoľňujúci kúpeľ v sude. Ku kúpeľom sa používa minerálna voda z liečivého prameňa Maxmilián, ktorý pramení priamo v útrobách hotela. Každý kúpacp sud s vírivkou má kapacitu 8 osôb. Okrem toho nájdete v Thermal parku i saunu a ochladzovaciu kaďu.

V hotelovom wellness centre ponúkajú rôzne masáže, zábaly, vibrosaunu, vírivku či kúpele (bylinné, uhličité, vitálny).

Niečo naviac

Večer si môžete spestriť biliardom.

Penzion Stonožka

Penzion Stonožka

Ludvíkov 78 , Ludvíkov
Česká republika

+420 734 428 536

info@penzionstonozka.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zástavka
10 m
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanú Jesenickú oblasť na severe Moravy tvorí najvyššie moravské pohorie Hrubý Jeseník spolu so svojím podhorím Nízkym Jeseníkom, Kralickým Sněžníkom a Rychlebskými horami. Chránená krajinná oblasť Jeseníky však zahŕňa iba Hrubý Jeseník s priľahlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Najvyšším a najznámejším bodom Jeseníkov je Praděd s výškou 1 491 m n. m. Tieto krásne hory ponúkajú uprostred podmanivej prírody s čistým vzduchom stovky značených trás pre peších i cyklistov, nájdete tu ale tiež známe zimné strediská, kúpele, relaxačné centrá i pamiatky.

Najväčšie lákadlá Jeseníkov:

  • Praděd
  • Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Pri svojich prechádzkach by ste ale nemali minúť ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorskom sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniská Skřítek či Rejvíz.Pokiaľ do Jeseníkov mierite skôr za oddychom, navštívte trebárs Termálne kúpele vo Veľkých Losinách (kde si môžete zároveň urobiť prehliadku Múzea papiera) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Viac informácií
Hora Praděd
Hora Praděd
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava