Urobte si voľno a zájdite si do Jeseníkov. Penzión Pepovka ponúka ubytovanie aj pre rodiny s deťmi, čaká vás polpenzia aj odpočinok v privátnom wellness s vírivkou a saunou, celoročne je otvorený tiež bazén s morskou vodou. V okolí je veľa atrakcií.

O ubytovaní

Horský penzión Pepovka sa nachádza v CHKO Hrubý Jeseník.

Kde budete spať?

Ponúka celoročné ubytovanie v moderných dvoj až päťlôžkových izbách s TV a vlastným sociálnym zariadením. Väčšie izby sú určené najmä pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia aj ďalšie vybavenie penziónu.

Na čom si pochutnáte?

V miestnej reštaurácii si pochutnáte na českej kuchyni, k dispozícii je aj spoločenská miestnosť s kozubom a možnosťou premietania, bar a detská herňa.

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanú Jesenickú oblasť na severe Moravy tvorí najvyššie moravské pohorie Hrubý Jeseník spolu so svojím podhorím Nízkym Jeseníkom, Kralickým Sněžníkom a Rychlebskými horami. Chránená krajinná oblasť Jeseníky však zahŕňa iba Hrubý Jeseník s priľahlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Najvyšším a najznámejším bodom Jeseníkov je Praděd s výškou 1 491 m n. m. Tieto krásne hory ponúkajú uprostred podmanivej prírody s čistým vzduchom stovky značených trás pre peších i cyklistov, nájdete tu ale tiež známe zimné strediská, kúpele, relaxačné centrá i pamiatky.

Najväčšie lákadlá Jeseníkov:

  • Praděd
  • Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Pri svojich prechádzkach by ste ale nemali minúť ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorskom sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniská Skřítek či Rejvíz. Pokiaľ do Jeseníkov mierite skôr za oddychom, navštívte trebárs Termálne kúpele vo Veľkých Losinách (kde si môžete zároveň urobiť prehliadku Múzea papiera) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Odpočinok si doprajete vďaka privátnemu wellness. Čaká vás vírivka, fínska sauna a infra sauna. Celoročne je v prevádzke tiež vyhrievaný bazén.

Penzion Pepovka

Filipovice 8, Bělá pod Pradědem
Česká republika

+420 603 880 888

info@pepovka.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
14 km
Zástavka
0,7 km
Zjazdovka
0,2 km