Zažite relax vo Východných Čechách a ubytujte sa v Hoteli Tatra ***. Tešte sa na ubytovanie v komfortne zariadených VIP izbách a polpenziu. Každodenný stres zaženiete v privátnom wellness klube, kde vám bude k dispozícii sauna a vírivka s fľašou sektu. Užijete si aj masáže a procedúry, popoludňajšiu kávu s dezertom alebo večerný bowling.

Dovolenka plná odpočinku a skvelých chutí

Zažite dovolenku plnú pohody a odpočinku, a ubytujte sa v Hoteli Tatra ***, ktorý sa nachádza v centre Nového Bydžova. Okolie hotela je ideálnym miestom pre páry aj pre rodiny s deťmi.

V hoteli sú k dispozícii izby typu Standard, ktorých súčasťou je príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, satelitná televízia, rádio, písací stôl, posedenie a samozrejme pohodlná manželská posteľ. Vo vlastnej kúpeľni nechýbajú toaletné potreby, uteráky a fén. Ďalej je tu VIP izba, ktorá je modernejšie zariadená a má luxusnejšiu kúpeľňu.

Súčasťou hotela sú celkom tri reštaurácie. V hlavnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a večerách s tromi chodmi s výberom z menu. Počas pobytu tak ochutnáte ako miestne, tak i medzinárodné špeciality. Súčasťou tejto reštaurácie je aj vonkajšie posedenie. Ďalej je tu reštaurácia Formanka, ktorú si obľúbia predovšetkým milovníci piva. V neposlednom rade je tu tiež bowlingová reštaurácia, kde si okrem niečoho dobrého pod zub môžete zahrať tiež bowling.

Vo wellness vám bude skvele

Maximálne sa zrelaxujete vďaka vstupu do privátneho wellness klubu. Čaká vás tu vonkajšia vírivka, sauna aj ochladzovňa, využijete aj relaxačnú miestnosť. V zariadení sa tiež nachádzajú soľná jaskyňa, solárium a masážne štúdio, kde si užijete procedúry podľa zvolenej varianty.

Tipy na výlet

Jičín

Dominantou Jičína je 52 m vysoká Valdická brána, mesto samotné je potom bránou do Českého raja, ktorý patrí k najobľúbenejším turistickým lokalitám Česka. Výlet do Jičína je vhodný pre rodiny s deťmi, keďže ide o domov obľúbeného rozprávkového lúpežníka Rumcajsa. Každý rok sa tu koná festival Jičín - mesto rozprávky, navštíviť môžete tiež Rumcajsov chodník alebo múzeum hry a interaktívnu galériu Rumcajsov svet Radka Pilaře.

Hradec Králové

Navštívte architektonickú perlu východných Čiech. Terajšiu podobu mu vtlačili na začiatku 20. storočia predovšetkým dvaja architekti - Jan Kotěra a Josef Gočár. Centrum mesta s katedrálou sv. Ducha aj renesančnou Bielou vežou vás očarí, nenechajte si ale ujsť tiež monumentálnu urbanistickú budovu Múzea Východných Čiech na Eliščinom nábreží. V Hradci si môžete užiť aj obrie akvárium, romantické prechádzky po nábreží alebo dokonca vyhliadkové plavby po Labe.

Kutná Hora

Kutná Hora je zapísaná na zozname UNESCO, a aj keď sa v nej žiadny hrad ani zámok nenachádza, ponúka toho toľko, že vám jedna návšteva nebude stačiť. Kutná Hora bola v minulosti, ako už názov napovedá, spätá s kutím striebra, v stredoveku išlo preto o jedno z najvýznamnejších českých miest. To je dôvod, prečo tu nájdete veľké množstvo pamiatok, ktoré dopĺňajú početné kaviarne, cukrárne a reštaurácie, aj atrakcie ako zrkadlové bludisko, múzeá a galérie.

Hotel Tatra ***

Třída Čsl. armády 100, Nový Bydžov
Česká republika

+420 495 491 759

info@hoteltatra.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,36/5
Celkom 103 hodnotení