Doprajte si pohodovú dovolenku v Hoteli Corona **** s privátnym vstupom do wellness, neobmedzeným využitím sauny a fitness centra s kardiozónou a tiež vstupom do solária. V cene balíčka je strava formou polpenzie. Deti do 8 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Prepychový Hotel Corona **** stojí v mestečku Kaplice, ktoré nájdete v južných Čechách, a to 10 km od Dolního Dvořiště, 20 km od Českého Krumlova a Českých Budějovíc a 34 km od Lipna. Na výlet sa vydajte k zrúcanine hradu Pořešín (6 km) alebo na vyhliadku - polostrov Kozák (11 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s pohodlným lôžkom, minibarom, WiFi, telefónom, satelitnou televíziou a tiež vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli si pochutnáte na raňajkách formou bufetu. Trojchodové večere sa potom podávajú v susednej reštaurácii 100 m od hotela.

Kde budete relaxovať?

Na odpočinok zvádza wellness centrum s vírivkou a fínskou saunou. Zacvičiť si môžete vo fitness, kde vám je k dispozícii aj tréner. Zájdite si tiež do solária, alebo vyskúšajte jednu z masáží.

Hotel Corona ****

Hotel Corona ****

Masná 933 , Kaplice
Česká republika

+420 777 714 521

recepce@coronahotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
32 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Kaplice

KapliceTip na výlet

Mestečko Kaplice leží v okrese Český Krumlov na rieke Malši a rozhodne stojí za návštevu. Historické jadro mesta je známe ako mestská pamiatková zóna. Vydajte sa na prechádzku a pokochajte sa krásnou radnicou, fontánou, kaplnkou sv. Jozefa a sv. Barbory a tiež dvoma kostolmi. Kto sa nebojí, nech zavíta do Galérie Krampus plnej démonických bytostí. V lete sa vydajte za osviežením na miestne kúpalisko.

Český Krumlov (UNESCO)
Český Krumlov (UNESCO)
Chodník korunami stromov Lipno
Chodník korunami stromov Lipno
Bobová dráha Slideland
Bobová dráha Slideland