Doprajte si pohodovú dovolenku v Hoteli Corona **** s privátnym vstupom do wellness, neobmedzeným využitím sauny a fitness centra s kardiozónou a tiež vstupom do solária. V cene balíčka je strava formou polpenzie. Deti do 8 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Prepychový Hotel Corona **** stojí v mestečku Kaplice, ktoré nájdete v južných Čechách, a to 10 km od Dolního Dvořiště, 20 km od Českého Krumlova a Českých Budějovíc a 34 km od Lipna. Na výlet sa vydajte k zrúcanine hradu Pořešín (6 km) alebo na vyhliadku - polostrov Kozák (11 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s pohodlným lôžkom, minibarom, WiFi, telefónom, satelitnou televíziou a tiež vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli si pochutnáte na raňajkách formou bufetu. Trojchodové večere sa potom podávajú v susednej reštaurácii 100 m od hotela.

Kde budete relaxovať?

Na odpočinok zvádza wellness centrum s vírivkou a fínskou saunou. Zacvičiť si môžete vo fitness, kde vám je k dispozícii aj tréner. Zájdite si tiež do solária, alebo vyskúšajte jednu z masáží.

Hotel Corona ****

Hotel Corona ****

Masná 933 , Kaplice
Česká republika

+420 777 714 521

recepce@coronahotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 6 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
32 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Český Krumlov (UNESCO)

Český Krumlov (UNESCO)Tip na výlet

Český Krumlov je perla Južných Čiech a právom tiež jedno z najnavštevovanejších miest u nás.Romantické mestečko s bohatou históriou a impozantným zámkom sa nachádza na rieke Vltave, ktorá dodáva celému miestu skutočne rozprávkovú atmosféru. V centre aj na nábreží na vás čakajú historické budovy, výborné reštaurácie, dobové obchodíky a predovšetkým veľa kultúrneho vyžitia. Celá oblasť, ktorá je nazývaná "Bránou Šumavy" je od roku 1992 zapísaná na zoznam UNESCO.

Čo nevynechať pri návšteve Českého Krumlova?

  • Štátny hrad a zámok Český Krumlov
  • Zámockú záhradu s otáčavým hľadiskom
  • Zámockú veža
  • Navštívte tiež Múzeum voskových figurín, 3D múzeum, Egon Schiele Art Centrum, Kostol sv. Víta alebo miestny pivovar.

Medzi najvýznamnejšie kultúrne podujatia patrí Medzinárodný hudobný festival Český Krumlov alebo Festival barokových umení.

Viac informácií
Blanský les
Blanský les
Kaplice
Kaplice
Holašovice (UNESCO)
Holašovice (UNESCO)