Vydajte sa do slovinského kúpeľného mestečka Rogaška Slatina, ktoré sa pýši unikátnou minerálnou vodou, skvelým vínom a tiež výrobou skla. Grand Hotel Donat ****superior ponúka krásne izby, polpenziu formou bufetu a taktiež neobmedzený vstup do wellness s vnútorným i vonkajším bazénom, saunovým svetom a fitness. Aby ste si užili dostatok zábavy, je v cene vstup do kasína.

O ubytovaní

Grand Hotel Donat Superior **** je dominantou východoslovinského kúpeľného mesta Rogaška Slatina. Moderné interiéry aj okrasné záhrady v okolí hotela vám zaistia luxusnú dovolenku s neobmedzenými možnosťami relaxácie a wellness procedúr. V okolí hotela sa môžete venovať aj aktívnemu odpočinku, prechádzkam, cykloturistike alebo golfu. Prezrieť si môžete tiež miestne sklárne Steklarna Rogaška (1,8 km) alebo krásny Zdraviliški park s fontánou (500 m). Odporúčame si naplánovať jednodňový výlet z Rogašky a vyraziť objavovať neďaleké historické skvosty Slovinska, napríklad mesto Maribor (48,1 km) alebo Ptuj (39,9 km).

Kde budete spať?

Izba Classic (21 m²) ubytuje dve osoby bez možnosti prístelky. Súčasťou izby je vlastná kúpeľňa, televízia, minibar a trezor. Z balkónu si môžete užiť výhľad smerom k lesu, za príplatok je k dispozícii aj izba s výhľadom na park.

Izba Standard je priestrannejšia (27 m²), a vďaka tomu umožňuje aj prístelku. Samozrejmosťou sú pohodlné postele, posedenie, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa. Opäť môžete voliť medzi variantom s výhľadom k lesu alebo k parku, všetky izby majú balkón.

Izba Deluxe ponúkne luxusne vybavený interiér, balkón a výhľad na park. Oproti štandardným izbám je väčšia (33 m²), ani tu nechýba vlastná kúpeľňa, televízia, WiFi a ďalšie nevyhnutné vybavenie.

Apartmán Superior je z ponúkaných izieb najväčší (36 m²), má oddelenú spálňu a obývací priestor a vďaka možnosti 2 prísteliek ubytuje až 4 osoby. Jeho balkón smeruje na les. K vybaveniu patria rovno dve televízie, jedna v spálni a druhá v obývacej časti, nechýba vlastná kúpeľňa, WiFi ai.

Na čom si pochutnáte?

Grand Hotel Donat Superior vás očarí svojim výnimočným kulinárskym umením. Ochutnať tu môžete unikátne miestne špeciality, ale aj diétne pokrmy, ktoré prospejú vášmu zdraviu. Doprajte si aj pohár slávneho slovinského vína. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere sú potom kombinované - predjedlá, polievky, šaláty a dezerty si vyberiete z bufetu, hlavný chod je servírovaný a na výber je z 5 pokrmov.

Kde budete relaxovať?

V Grand Hotel Donat Superior na vás čakajú špičkové wellness služby. Zatiaľ čo vás budú rozmaznávať ruky profesionálov, môžete nerušene relaxovať. Dopriať si môžete starostlivosť o telo i tvár, najrôznejšie typy masáží, rozmanité liečivé procedúry aj odpočinok v saune alebo vo vírivke. Súčasťou hotela je tiež letný a zimný plavecký bazén poskytujúci perfektnú oporu pre vašu liečbu.

Cestujete s deťmi?

Pre najmenších hostí je tu pripravený detský kútik, kde si vyhrajú aj rozvinú svoju kreativitu.

Grand Hotel Donat ****superior

Grand Hotel Donat ****superior

Zdraviliški trg 10 , Rogaška slatina
Slovinsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Hoteli in turizem Rogaška d.o.o. IČ: 5825083000


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Fitness
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
10,5 km

Tipy na výlet

Mesto Rogaška Slatina

Mesto Rogaška Slatina Tip na výlet

Kúpeľné mesto Rogaška Slatina sa nachádza vo východnej časti Slovinska, len približne 30 km od mesta Celje. Okrem kvalitného vína a výroby skla preslávil mestečko hlavne termálny prameň s jedinečnou ozdravnou vodou. Prvé zmienky o ňom pochádzajú už z roku 1141 a do dnešných dní vyrástlo okolo prameňa rozsiahle kúpeľné a liečebné centrum s parkom. Termálna voda je známa hlavne vďaka vysokému obsahu horčíka a sodíka, vďaka čomu má priaznivý vplyv hlavne na zažívanie. Práve preto sa voda plní tiež do fliaš a môžete si ju kúpiť na popíjanie pod názvom DONAT Mg.

Čo ešte navštíviť v meste Rogaška Slatina?

  • Umelecké centrum Kristalna dvorana
  • Múzeá Anina galerija a Anin dvor
  • Kaplnku Sv. Ana
  • Vyhliadku na kopci Janina
Viac informácií
Termálny park Aqualuna
Termálny park Aqualuna
Hrad Celje
Hrad Celje
Krajinski park Boč-Donačka gora
Krajinski park Boč-Donačka gora