Rodinný Hotel Adria *** nájdete v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice len 20 km od hraníc. Vydajte sa sem za odpočinkom, užite si komfortné izby Superior aj chutné raňajky. V cene balíčka je tiež biliard, šípky, ping pong a zľava na palacinku a wellness procedúry.

O ubytovaní

Hotel Adria *** sa nachádza v srdci Trenčianskych Teplíc, jedného z najstarších a najobľúbenejších kúpeľných miest u nás na Slovensku. Príďte spoznať krásy „Perly Karpát”.

V Trenčianskych Tepliciach môžete navštíviť jedinečné turecké kúpele Hammam (500 m) s tradíciou siahajúcou až do 19. storočia. Najznámejšou pamiatkou mesta je však Most slávy (600 m) s pamätnými doskami hviezd filmového plátna.

O histórii kúpeľov a prírodou v ich okolí sa najlepšie zoznámite na náučnom chodníku Trenčianske Teplice, ktorý začína v malebnom mestskom kúpeľnom parku. Početné značené turistické trasy vás zavedú napríklad k Jánošíkovej jaskyni (2 km), k Jelenskej jaskyni (1,2 km), na vyhliadku Klepáč (3 km) alebo na vyhliadku Biela skala (2,4 km). Počas výletov využite možnosť ochutnať tunajšiu prírodnú sírnu vodu z mnohých studničiek a prameňov. Počas leta sa môžete v blahodarnej liečivej vode vykúpať v termálnom kúpalisku Zelená žaba (700 m).

Ako zaujímavý výletný cieľ odporúčame krásne historické mesto Trenčín (10 km), ktorému dominuje goticko-renesančný hrad. Súčasťou hradného areálu je Matúšova veža, z ktorej sú krásne výhľady na mesto a jeho okolie. Za videnie stojí aj architektonicky zaujímavá trenčianska židovská synagóga, v ktorej sa snúbia byzantské a secesné prvky s modernou železobetónovou kupolou. Obľúbenou atrakciou je aj vodu striekajúcu socha vodníka na Štúrovom námestí, ktorá rozhodne stojí za fotku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard s vlastnou kúpeľňou. Izba má krásny panoramatický výhľad na centrum Trenčianskych Teplíc a k jeho vybaveniu patrí napríklad LCD televízia a WiFi pripojenie.

Za príplatok je možné ubytovanie v dvojlôžkovom apartmáne typu Standard. Apartmán sa skladá zo spálne, obývacej miestnosti s kuchynkou a kúpeľne. Súčasťou vybavenia je LCD televízia a WiFi pripoje.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou balíčka je lahodná polpenzia, ktorá sa skladá z bufetových raňajok a servírovanej večere.

Kde budete relaxovať?

Priamo v hoteli si po predchádzajúcom objednaní môžete dopriať masáž.

Niečo naviac

Na večernú zábavu je k dispozícii biliard a stoly na stolný tenis.

Hotel Adria ***

Hotel Adria ***

Hurbanova 21 , Trenčianské Teplice
Slovenská republika

0911706655

rezervacie@hoteladria.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 3 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,6 km

Tipy na výlet

Lyžovanie pri Trenčianskych Tepliciach

Lyžovanie pri Trenčianskych TepliciachTip na výlet

Ak sa chystáte na pobyt v Trenčianskych Tepliciach v zime, okrem plaviek na kúpanie v horúcich termáloch si so sebou zoberte aj lyže či snowboard. Určite sa vám zídu počas lyžovačky na jednom zo skvelých lyžiarskych stredísk v okolí, ktoré obľubujú deti i skúsení lyžiari.

  • Za Lyžiarskym areálom Dubečky sa vyberte pár kilometrov za blízku českú hranicu, kde si zalyžujete na miernych svahoch s dvomi modernými vlekmi. Najmenších lyžiarov poteší detský svah s dĺžkou 300 m.
  • Lyžiarsky areál Mikulčin vrch leží tiež už v Čechách a ponúka lyžovanie na dvoch zjazdovkách a jednom detskom svahu. Okolie je výborné aj na bežecké lyžovanie.
Viac informácií
Kúpele Trenčianske Teplice
Kúpele Trenčianske Teplice
Trenčianske Teplice
Trenčianske Teplice
Turecké kúpele Hammam a Sina
Turecké kúpele Hammam a Sina