Ak si chcete na svojej dovolenke užiť dobré jedlo formou polpenzie a príjemnú atmosféru, neváhajte a vydajte sa do Penziónu Horec v obľúbenom stredisku Králiky blízkosti Banskej Bystrice, Nízkych Tatier a Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch.

Aqualand Banská Bystrica Tip na výlet

Aqualand Banská Bystrica čiže plážové kúpalisko ponúka všetko, čo si k letným radovánkam viete predstaviť. Na malých aj veľkých návštevníkov tu čaká 5 bazénov, tobogány a mnoho atrakcií na prírodnom jazere s rozlohou 2,5 ha, Wakeboardingový park, trampolíny, lezecké steny, lávky, šmykľavky, vodná hojdačka, katapult a ďalšie.

Pohodový pobyt v blízkosti Veľkej Fatry

Penzión Horec sa nachádza v nadmorskej výške 900 metrov a je zo všetkých strán obklopený pokojnou prírodou. Panoramatické výhľady na pohorie Veľkej Fatry a Nízkych Tatier dokresľujú skvelý zážitok, ktorý si z pobytu v tomto penzióne odnesiete.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, TV a WiFi. V miestnej štýlovej reštaurácii si pochutnáte na polpenzii zloženej z bufetových raňajok a večerí, pri ktorých si z ponuky vyberiete, na čo budete mať chuť.

Využiť môžete tiež relax v kúpacom sude, ktorý je vhodný ako pre rodiny s deťmi či zaľúbené páry, tak aj pre jednotlivcov. Krásne si oddýchnete pod šírym nebom.

Turistika, cyklistika aj zaujímavé výlety

Stačí si len vybrať z niekoľkých turistických chodníkov, ktoré sa v Králikoch križujú, a podľa vlastnej zdatnosti sa vydať na príjemnú prechádzku alebo poriadne náročný pochod. Pribaliť môžete tiež bicykle, brázdiť okolie a nadýchať sa pritom krásne čistého vzduchu.

Penzión Horec

Králiky 13077, Králiky
Slovenská republika

+421 903 400 459

recepcia@penzionhorec.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
16 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
13,3 km
Zjazdovka
5,3 km