Ubytovanie pre celú rodinu v Podtatranskej kotline

Bešeňová leží v krásnom prostredí Liptovskej kotliny pod Nízkymi Tatrami. Ubytujte sa v srdci obce v Penzióne Agrothermal a všade dôjdete peši. Čakajú vás útulné izby vybavené vlastnou kúpeľňou, televízorom i priestorom k posedeniu.

Na výber je z dvoj, troj a štvorlôžkových izieb, na dovolenku teda môže vyraziť celá rodina. Väčšie deti sa vyšantia na ihrisku s hojdačkami priamo pred penziónom, s batoľatami oceníte detský kútik.

Po celú dobu pobytu si budete v miestnej reštaurácii pochutnávať na raňajkách servírovaných formou bufetu, po dohode je možné dokúpiť i večere.

Pri penzióne môžete zadarmo zaparkovať a v celom objekte sa pripojíte k WiFi. Penzión má výbornú polohu. Do 15 minút sa dostanete k prírodnej pamiatke Bešeňovské travertíny a v priebehu 10 minút dorazíte do termálnych kúpeľov.

Dodatočné info

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 18.4. - 22.4.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v penzióne.

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma vrátane raňajok bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 11,9 rokov 9 €/noc vrátane prístelky a raňajok.

 • Dieťa od 12 rokov 12 €/noc vrátane prístelky a raňajok.

 • Miestny poplatok 0,90 €/osoba/noc.

 • Sezónna zľava na celodenné vstupy do termálnych kúpeľov Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia platí od 10.3. do 28.6.2019, (neplatí v termínoch 18.4. - 22.4. a 27.4. - 8.5.2019). Cena po zľave je 15 € namiesto pôvodných 26 €. Vstupenky zakúpite priamo v penzióne.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 3 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (miluse O.)

Byli jsme moc spokojeni, prostředí dobré, snídaně odpovídající ceně, ale nejvíce jsme byli spokojeni s personálem, poradili, nabídli slevy atd. Obvzlášť paní recepční - plavčice tj. takové milé sluníčko.

Skvelé (Kamila K.)

Penzion pěkný, pokoje čisté a útulné, snídaně dostačující, velmi ochotný personál. Jedinou nevýhodou je umístění penzionu v blízkosti pily, kde začínal v ranních hodinách provoz, ale hluk nebyl nijak velký. S penzionem jsme byli celkově velmi spokojeni.

Skvelé (Miroslav K.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu. Bohužel neodpovídalo vše, co bylo na kupónu uvedeno, konkrétně sleva 50% na vstupy do termálů. Toto "nedopatření" bylo údajně ze strany termal-parku a majitel se za to patřičně omluvil a poskytl nám kompenzaci odpovídající rozdílu. Velmi příjemný majitel penzionu pan Mgr. Baran i jeho personál.

Tipy na výlet

Aquapark Bešeňová

Aquapark Bešeňová

Navštívte obľúbený aquapark s vyhľadávanou geotermálnou vodou. Čakajú vás tu vonkajšie aj vnútorné bazény, 3 vonkajšie tobogany a rôzne atrakcie. Samozrejmosťou je aj wellness centrum so saunovými rituálmi a masážami.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Nízke Tatry

Nízke Tatry

Nízke Tatry ponúkajú perfektné zázemie, podmienky na turistiku, lyžovanie a kúpanie. Centrom národného parku je Demänovská dolina, ktorá je stredom tunajšieho turistického ruchu. V Tatrách sa dajú podnikať skvelé túry, stačí si len vybrať trasu/cyklotrasu. Medzi najobľúbenejšie ciele výletu patrí Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky najobľúbenejšia hora Chopok a najvyšší Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete ho aj počas jedného dňa. Skvelou trasou je prechod od Chopka k Čertovici, ponúkne vám totiž úžasný výhľad do okolitých dolín.