Odpočinkový pobyt v Liptovskom Mikuláši pre dvoch alebo celú rodinu v hoteli Jánošík ****. V cene polpenzia, vstup do nádherného wellness. Len pár kilometrov od aquaparkov Tatralandia a Bešeňová.
Odpočinkový pobyt v Liptovskom Mikuláši pre dvoch alebo celú rodinu v hoteli Jánošík ****. V cene polpenzia, vstup do nádherného wellness. Len pár kilometrov od aquaparkov Tatralandia a Bešeňová.

Nezabudnuteľný relaxačný pobyt v regióne Liptov 

Hotel Jánošík **** nájdete v centre Liptovského Mikuláša. Hotel nesúci ocenenie "Hotelier roka 2012" ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených a farebne zladených izbách s originálne riešenými dekoráciami, TV, minibarom a ďalším vybavením, ktoré zodpovedá štandardu štyroch hviezdičiek. 

V reštaurácii hotela, ktorá je v okolí vyhlásená, varia medzinárodnú aj slovenskú kuchyňu upravenú podľa aktuálnych kulinárskych trendov. 

Súčasťou hotela je nádherné wellness centrum, v ktorom môžete relaxovať - k dispozícii je tu saunový svet s fínskou, parnou, bylinkovú a infra saunou, ďalej bazén, tepidárium a vírivka. 

Nekončiaci možnosti vyžitia neďaleko Tatralandie a termálov v Bešeňovej 

Hlavným lákadlom pobyte v hoteli Jánošík je rozhodne ľahká dostupnosť najväčšieho aquaparku na slovenskom Tatralandia (10 minút autom) a termálneho aquaparku Thermal Park Bešeňová (15 minút autom). Oba aquaparky Vám ponúkajú množstvo možností vodnej zábavy, tobogánov a atrakcií. 

Hotel leží v regióne Liptov, čo je perfektné lokalita - máte to odtiaľto blízko do Nízkych i Vysokých Tatier. Ak chcete pobyt stráviť aktívne, nachádza sa v okolí až 600 km turistických trás, mohutné štíty, zelené lesy aj vodopády. V Nízkych Tatrách navštívte napríklad Chopok alebo Ďumbier, vo Vysokých potom Lomnický štít, Slavkovský štít, Gerlachovský štít, Lomnické sedlo, Hrebienok ... V zime sa vo všetkých týchto strediskách lyžuje.

Hotel Jánošík ****

Hotel Jánošík ****

Jánošíkovo nábrežie 1 , Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

+421 44 55 22 721 (non-stop)

recepcia@hoteljanosik.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
2 km
Zastávka
50 m
Aquapark
3,5 km
Zjazdovka
8 km