Užite si dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany. Ubytovanie pre dvoch a deti do 12-tich rokov zdarma aj s polpenziou. Vhodné tiež ako pobyt pre seniorov – plná penzia zdarma ako bonus.

Relaxačný pobyt v Piešťanoch pre všetky vekové kategórie

Piešťany sú zrejme najobľúbenejšie slovenské kúpeľné mesto. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou nájdete asi 2 km od centra mesta na východnom pobreží nádrže Sĺňava. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre hry či odpočinok vo dvojici alebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrov od hlavnej budovy hotela a nájdete tu novo zrekonštruované izby s TV, ktoré zaistia komfortné ubytovanie. Štandard izieb v depandance je rovnaký ako v hoteli Odevák. V reštaurácii si pochutnáte na chutnom jedle a bohatých porciách. 

Rehabilitačné centrum s moderným vybavením nájdete v hlavnej budove. Centrum má dlhú históriu, postará sa tu o Vás lekár a odborný personál, ktorý už pomohol stovkám seniorov. K dispozícii je tu aj spoločenská miestnosť s možnosťou zábavného vyžitia (biliard, stolný tenis, spoločenské hry). Hotel pravidelne usporadúva najrôznejšie kultúrne akcie. Môžete si tu požičať aj bicykle.

Jesenná dovolenka v populárnych kúpeľoch

Hotelový komplex leží necelé dva kilometre od „kúpeľného ostrova“, kde na jednom mieste nájdete všetky kúpeľné domy a kúpalisko s liečivou vodou. Okrem relaxácie a zábavy v mnoho bazénoch je k dispozícií taktiež športové vyžitie.

Piešťany poskytujú množstvo možností trávenia voľného času – od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez cyklo výlety do okolia až po relaxačné procedúry v kúpeľných domoch či kultúrne vyžitie v miestnom amfiteátri. Do prírody sa môžete vydať do neďalekých Malých Karpát, za históriou a pamiatkami zas do hodinu vzdialenej Bratislavy.

NÁŠ TIP: v Piešťanoch otvorili zbrusu nový, nafukovacie aquapark, ktorého dominantou je 54 metrov dlhá šmykľavka - tá je tak najdlhšia v Strednej Európe. Aquapark má kapacitu až 1000 návštevníkov a kúpať sa tu budete vo vode upravenej ozónom, ktorá je vhodná aj pre alergikov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (ondřej G.)

Pobyt jsme si velice užili, ubytování výborné, polopenze velmi bohatá a pestrá, krásné okolí, jen vypůjčená kola by potřebovala servis!!! Celková spokojenost.

Skvelé (Eva)

S pobytom som bola spokojná, poskytované služby priemerné, kuchyňa vynikajúca, hotel je situovaný ďalej od mesta, ale prechádzka nevadila.

Vynikajúce (Pavel L.)

Spokojení, v tomto hotelu Odevák byla zejména vynikající strava, příjemný personál a příležitosti k zábavě v blízkém okolí do 4 km.

Skvelé (Mária K.)

Celkový dojem z pobytu rušili neochotný zamestnanci na recepcii. Jedlo výborné a tiež pracovníci v rehabilitačnom centre v pohode, milí a ústretoví. Trocha čistejšie koberce na izbách.

Skvelé (Miroslav N.)

Pobyt odpovídal ceně kterou jsme zaplatili,hotel na prezentaci vypadal podstatně lépe,jak ve skutečnosti. Jinak služby a strava celkem na dobré úrovni.

Vynikajúce (Zuzana H.)

Pobyt bol plne s našimi očakávaniami - boli sme nadmieru spokojní, osobitne so stravovaním a službami hotela celkove. Ústretovosť, ochota a pozornosť zamestnancov hotela boli príkladné - na Slovensku málo vídané.

Vynikajúce (eva F.)

S pobytem jsme byli spokojeni.služby odpovídaly prezentaci,ubytovaní bylo odpovidající pezentaci.

Skvelé (Michal K.)

S ohledem na cenu jsme byli v celku spokojeni. Nicméně máme několik připomínek: - Občas velmi neochotný personál - Večeře nebyly doplnovány. V 18:30 polovina jídel nebyla k dispozici, v 19 hod persolnál začínal uklízet (večeře měla být do 20 hod) - Dveře sprchového koutu nešly bez násilý otevřít (pokoj 404)

Skvelé (Henrieta U.)

S pobytom v Piešťanoch, v hotely Odevák sme boli nadmieru spokojní s ubytovaním, so službami, ale hlavne strava nás nadmieru príjemne prekvapila, veľmi chutná a široký výber.Fakt super.

Skvelé (Zdeňka R.)

Služby v hotelu byly prvotřídní, jídlo bezvadné, chování zaměstnanců hotelu velmi vstřícné a příjemné. To, že se jednalo o starší hotel se nedá ovlivnit, ale byl čistý a pokoje udržované. V okolí se však nevyskytovaly žádné další termální lázně, kromě v Piešťanech a vše bylo velmi daleko.Bez auta by pobyt zřejmě nesplňoval naše představy o pohodové dovolené.