Užite si dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany. Ubytovanie pre dvoch a deti do 12-tich rokov zdarma aj s polpenziou. Vhodné tiež ako pobyt pre seniorov – plná penzia zdarma ako bonus.

Relaxačný pobyt v Piešťanoch pre všetky vekové generácie

Piešťany sú zrejme najobľúbenejšie slovenské kúpeľné mesto. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou nájdete asi 2 km od centra mesta na východnom pobreží nádrže Sĺňava. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre hry či odpočinok vo dvojici alebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrov od hlavnej budovy hotela a nájdete tu novo zrekonštruované izby s TV, ktoré zaistia komfortné ubytovanie. Štandard izieb v depandance je rovnaký ako v hoteli Odevák. V reštaurácii si pochutnáte na chutnom jedle a bohatých porciách. 

Rehabilitačné centrum s moderným vybavením nájdete v hlavnej budove. Centrum má dlhú históriu, postará sa tu o Vás lekár a odborný personál, ktorý už pomohol stovkám seniorov. K dispozícii je tu aj spoločenská miestnosť s možnosťou zábavného vyžitia (biliard, stolný tenis, spoločenské hry). Hotel pravidelne usporadúva najrôznejšie kultúrne akcie. Môžete si tu požičať aj bicykle.

Letná dovolenka v populárnych kúpeľoch

Hotelový komplex leží necelé dva kilometre od „kúpeľného ostrova“, kde na jednom mieste nájdete všetky kúpeľné domy a kúpalisko s liečivou vodou. Okrem relaxácie a zábavy v mnoho bazénoch je k dispozícií taktiež športové vyžitie.

Piešťany poskytujú množstvo možností trávenia voľného času – od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez cyklo výlety do okolia až po relaxačné procedúry v kúpeľných domoch či kultúrne vyžitie v miestnom amfiteátri. Do prírody sa môžete vydať do neďalekých Malých Karpát, za históriou a pamiatkami zas do hodinu vzdialenej Bratislavy.

NÁŠ TIP: v Piešťanoch otvorili zbrusu nový, nafukovacie aquapark, ktorého dominantou je 54 metrov dlhá šmykľavka - tá je tak najdlhšia v Strednej Európe. Aquapark má kapacitu až 1000 návštevníkov a kúpať sa tu budete vo vode upravenej ozónom, ktorá je vhodná aj pre alergikov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Vlastimil S.)

S pobytem jsme byli spokojeni.Výborná strava, dodrženy všechny podmínky uvedené v prezentaci.

Vynikajúce (Dagmar S.)

So zakúpeným celoročným pobytom boli sme veľmi spokojní . Určite by sme si zakúpili opäť pobyt.

Skvelé (Andrea B.)

Pobyt splnil naše očakávania, veľmi dobré raňajky aj večere, veľký výber jedál, hotel v tichom prostredí.

Skvelé (Pavel)

Byli jsme velice spokojeni, kladně hodnotíme zejména kvalitu podávaných jídel a obsluhu jídelny. Také čistota pokoje byla na dobré úrovni.

Skvelé (Zdeňka R.)

Služby v hotelu byly prvotřídní, jídlo bezvadné, chování zaměstnanců hotelu velmi vstřícné a příjemné. To, že se jednalo o starší hotel se nedá ovlivnit, ale byl čistý a pokoje udržované. V okolí se však nevyskytovaly žádné další termální lázně, kromě v Piešťanech a vše bylo velmi daleko.Bez auta by pobyt zřejmě nesplňoval naše představy o pohodové dovolené.

Skvelé (Ľubomír T.)

So službami recepcie, s kvalitou ubytovania a s výberom a pestrosťou ponúkaných jedál sme boli spokojní.

Vynikajúce (Zdeňka V.)

Strava vynikající, velký výběr na snídaních i večeři. Ubytování bez závad, pokojské ochotné, obsluha v jídelně také, vynikající polévky i jídlo. Jen by se dal vytknout malý prostor pro tanec v baru. A teď by měli dát zdarma poukaz na hubnutí ať ty tři kila navíc jdou dolů.

Skvelé (Miroslav N.)

Pobyt odpovídal ceně kterou jsme zaplatili,hotel na prezentaci vypadal podstatně lépe,jak ve skutečnosti. Jinak služby a strava celkem na dobré úrovni.

Vynikajúce (eva F.)

S pobytem jsme byli spokojeni.služby odpovídaly prezentaci,ubytovaní bylo odpovidající pezentaci.

Vynikajúce (Mária S.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Popis zodpovedal skutočnosti. Ubytovanie bolo čisté. Stravovanie formou švédskych stolov bohaté a pestré. Pobyt môžem len odporúčať.