Užite si dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany. Ubytovanie pre dvoch a deti do 12-tich rokov zdarma aj s polpenziou. Vhodné tiež ako pobyt pre seniorov – plná penzia zdarma ako bonus.

Relaxačný pobyt v Piešťanoch pre všetky vekové generácie

Piešťany sú zrejme najobľúbenejšie slovenské kúpeľné mesto. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou nájdete asi 2 km od centra mesta na východnom pobreží nádrže Sĺňava. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre hry či odpočinok vo dvojici alebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrov od hlavnej budovy hotela a nájdete tu novo zrekonštruované izby s TV, ktoré zaistia komfortné ubytovanie. Štandard izieb v depandance je rovnaký ako v hoteli Odevák. V reštaurácii si pochutnáte na chutnom jedle a bohatých porciách. 

Rehabilitačné centrum s moderným vybavením nájdete v hlavnej budove. Centrum má dlhú históriu, postará sa tu o Vás lekár a odborný personál, ktorý už pomohol stovkám seniorov. K dispozícii je tu aj spoločenská miestnosť s možnosťou zábavného vyžitia (biliard, stolný tenis, spoločenské hry). Hotel pravidelne usporadúva najrôznejšie kultúrne akcie. Môžete si tu požičať aj bicykle.

Letná dovolenka v populárnych kúpeľoch

Hotelový komplex leží necelé dva kilometre od „kúpeľného ostrova“, kde na jednom mieste nájdete všetky kúpeľné domy a kúpalisko s liečivou vodou. Okrem relaxácie a zábavy v mnoho bazénoch je k dispozícií taktiež športové vyžitie.

Piešťany poskytujú množstvo možností trávenia voľného času – od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez cyklo výlety do okolia až po relaxačné procedúry v kúpeľných domoch či kultúrne vyžitie v miestnom amfiteátri. Do prírody sa môžete vydať do neďalekých Malých Karpát, za históriou a pamiatkami zas do hodinu vzdialenej Bratislavy.

NÁŠ TIP: v Piešťanoch otvorili zbrusu nový, nafukovacie aquapark, ktorého dominantou je 54 metrov dlhá šmykľavka - tá je tak najdlhšia v Strednej Európe. Aquapark má kapacitu až 1000 návštevníkov a kúpať sa tu budete vo vode upravenej ozónom, ktorá je vhodná aj pre alergikov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zlatica B.)

Boli sme veľmi spokojní, obsluha v reštaurácii bola na vysokej úrovni, služby v zariadení boli taktiež na úrovni. Radi by sme sa niekedy v budúcnosti vrátili späť do hotela ODEVÁK.

Skvelé (Henrieta U.)

S pobytom v Piešťanoch, v hotely Odevák sme boli nadmieru spokojní s ubytovaním, so službami, ale hlavne strava nás nadmieru príjemne prekvapila, veľmi chutná a široký výber.Fakt super.

Vynikajúce (Dagmar S.)

So zakúpeným celoročným pobytom boli sme veľmi spokojní . Určite by sme si zakúpili opäť pobyt.

Skvelé (Pavel P.)

Hotel a okolí na první pohled vypadá , že už stojí dlouho a jeho mládí spadá do období rozvinutého socialismu. Pokoje však byly prostorné , upravené a čisté. Stejně tak celý interiér hotelu. Strava byla výborná a vždy jí bylo dostatečné množství i sortiment. Personál hotelu byl ochotný a příjemný. K vybavení hotelu patří i prostory pro balneoterapii a masáže. Tyto prostory jsme neviděli a ani nevyužili. Jediné , co se nám nelíbilo , že není wifi k přístupu na internet na pokoji , ale pouze v prostorách recepce. K lázeňskému ostrovu a centru Piešťan bylo nutno absolvovat cca 20 minut pěší procházky okolo Váhu (hotel zajišťoval asi pětkrát za den dopravu, ale my jsme chodili raději pěšky). V Piešťanech je do konce srpna uzavřený most přes řeku Váh, takže k hotelu se dá dostat pouze přes Hlohovec nebo Nové Mesto nad Váhom. O této situaci jsme byli vedením hotelu včas informováni mailem. Okolní příroda byla moc hezká. Uvažujeme o tom,že v příštím létě hotel navštívíme opět a na delší dobu, tentokrát i s rybářským vybavením a bicykly ( všude v okolí je mnoho cyklostezek po téměř absolutní rovině). Pavel Pokorný,Brno

Vynikajúce (Zuzana H.)

Pobyt bol plne s našimi očakávaniami - boli sme nadmieru spokojní, osobitne so stravovaním a službami hotela celkove. Ústretovosť, ochota a pozornosť zamestnancov hotela boli príkladné - na Slovensku málo vídané.

Skvelé (Zdeňka R.)

Služby v hotelu byly prvotřídní, jídlo bezvadné, chování zaměstnanců hotelu velmi vstřícné a příjemné. To, že se jednalo o starší hotel se nedá ovlivnit, ale byl čistý a pokoje udržované. V okolí se však nevyskytovaly žádné další termální lázně, kromě v Piešťanech a vše bylo velmi daleko.Bez auta by pobyt zřejmě nesplňoval naše představy o pohodové dovolené.

Vynikajúce (Filip ?.)

S pobytom v kupelnych Piestanoch som bol veľmi spokojný, služby boli vynikajúce, nemali sme žiadne problémy...

Vynikajúce (Silvie M.)

Pobyt byl úžasný, výborné ubytování a skvělá strava, klidné okolí, vřele doporučuji.

Skvelé (Eva)

S pobytom som bola spokojná, poskytované služby priemerné, kuchyňa vynikajúca, hotel je situovaný ďalej od mesta, ale prechádzka nevadila.

Skvelé (zuzanamlatecova@post.sk M.)

Boli sme veľmi spokojní s pobytom aj so službami v ubytovaní. Hotel je síce starší ale je čistý. Perfektná ochota personálu a super kuchyňa. Chýbala nám vo vedľajšej budove wifi sieť, ktorá je len v hlavnej budove a niečo viac pre deti napr.trampolína, šmyklavka.