Užite si letnú dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany. Ubytovanie pre dvoch a deti do 12-tich rokov zdarma aj s polpenziou. Vhodné tiež ako pobyt pre seniorov – plná penzia zdarma ako bonus.
Užite si letnú dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste Piešťany. Ubytovanie pre dvoch a deti do 12-tich rokov zdarma aj s polpenziou. Vhodné tiež ako pobyt pre seniorov – plná penzia zdarma ako bonus.

Relaxačný pobyt v Piešťanoch pre všetky vekové generácie

Piešťany sú zrejme najobľúbenejšie slovenské kúpeľné mesto. Hotel Odevák s rodinnou atmosférou nájdete asi 2 km od centra mesta na východnom pobreží nádrže Sĺňava. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre hry či odpočinok vo dvojici alebo s rodinou.

Depandance leží asi 40 metrov od hlavnej budovy hotela a nájdete tu novo zrekonštruované izby s TV, ktoré zaistia komfortné ubytovanie. Štandard izieb v depandance je rovnaký ako v hoteli Odevák. V reštaurácii si pochutnáte na chutnom jedle a bohatých porciách. 

Rehabilitačné centrum s moderným vybavením nájdete v hlavnej budove. Centrum má dlhú históriu, postará sa tu o Vás lekár a odborný personál, ktorý už pomohol stovkám seniorov. K dispozícii je tu aj spoločenská miestnosť s možnosťou zábavného vyžitia (biliard, stolný tenis, spoločenské hry). Hotel pravidelne usporadúva najrôznejšie kultúrne akcie. Môžete si tu požičať aj bicykle.

Letná dovolenka v populárnych kúpeľoch

Hotelový komplex leží necelé dva kilometre od „kúpeľného ostrova“, kde na jednom mieste nájdete všetky kúpeľné domy a kúpalisko s liečivou vodou. Okrem relaxácie a zábavy v mnoho bazénoch je k dispozícií taktiež športové vyžitie.

Piešťany poskytujú množstvo možností trávenia voľného času – od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez cyklo výlety do okolia až po relaxačné procedúry v kúpeľných domoch či kultúrne vyžitie v miestnom amfiteátri. Do prírody sa môžete vydať do neďalekých Malých Karpát, za históriou a pamiatkami zas do hodinu vzdialenej Bratislavy.

NÁŠ TIP: v Piešťanoch otvorili zbrusu nový, nafukovacie aquapark, ktorého dominantou je 54 metrov dlhá šmykľavka - tá je tak najdlhšia v Strednej Európe. Aquapark má kapacitu až 1000 návštevníkov a kúpať sa tu budete vo vode upravenej ozónom, ktorá je vhodná aj pre alergikov.

Hotel Odevák *** &  Dependance

Hotel Odevák *** &  Dependance

Odborárska 15 , Banka-Piešťany
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
Check Out
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie