Celoročná dovolenka v nových apartmánoch Renomal v Tatranskej Lomnici- východzí bod turistických trás. Raňajky, fľaša vína s občerstvením, zľava do aquaparku Vrbov či Aquacity a ďalšie výhody pre skvelú dovolenku v Tatrách.

Štýlové apartmány v centre Vysokých Tatier

Nové apartmány Renomal nájdete v Tatranskej Lomnici- lukratívna poloha v centre Vysokých Tatier. Apartmány sú štýlovo zariadené v štýle tatranskej ľudovej architektúry a vedľa štandardného vybavenia majú taktiež vlastné plne vybavené kuchynky. Drevený interiér navodzuje príjemnú, domácu atmosféru - ako doma sa tu budú cítiť páry, rodiny s deťmi, či partia priateľov. 

Apartmány sú obklopené zeleňou a je odtiaľ nádherný bezprostredný  výhľad na štíty Vysokých Tatier. 

Turistika, výlety i kúpanie na dosah ruky


Národný park Vysoké Tatry ponúka bohaté možnosti využitia voľného času. Každý si tu príde na svoje. Pokiaľ chcete pobyt stráviť aktívne, nachádza sa v okolí až 6000 km turistických trás, mohutné štíty, zelené lesy i vodopády. 

Medzi obľúbené aktivity hostí patrí výstup na "Hrebienok", či už pešo alebo lanovkou. Pre náročných je ideálna túra na Lomnický štít. To všetko máte na dosah ruky od apartmánov. 

Rodiny s deťmi radi navštevujú Beliansku jaskyňu, od ktorej je to potom už len na skok do nádherných Belianských Tatier. Za návštevu určite stojí i termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou, ktoré je vzdialené asi 15 minút autom, pričom ceny sú tu veľmi prijateľné. Nevynechajte ani pamiatky UNESCO, ktorých je okolie Tatier plné (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok). V zimnej sezóne sa odtiaľ jednoducho dostanete k väčšine veľkých tatranských ski areálov. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zuzana K.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, ubytovanie zodpovedalo popisu, bolo veľmi útulné, čisté, raňajky chutné. Personál ústretový.

Skvelé (Jana S.)

Byli jsme spokojeni.

Skvelé (Monika P.)

S ubytovaním som bola maximálne spokojná, akurát mínusom bolo, že raňajky boli vlastne na izbe - polovica chleba, pašteky, maslo, a nejaké drobnosti na celý pobyt. možno by bolo lepšie bez raňajok, aj tak sme museli ráno isť do obchodu na pečivo. A uvedené víno sme nedostali. A na záver nás trochu zaskočilo, že za prístelku od nás pýtali 12 eur za noc pre dieťa, aj keď v cenníku mali sumu 9 eur za noc. Dôvodili to tým, že keď sme to mali lacné cez Zľavokung.

Vynikajúce (Martina S.)

Velka spokojnost - dobra lokalita, v centre diania a napodiv ticha, dobre zariadeny apartman so vsetkym co sme potrebovali, dobra komunikacia s prevadzkovatelmi. Planujeme opakovany navrat.