Strávte letnú dovolenku 2023 v krásnej prírode rakúskych Álp v Salzbursku. Uvíta vás rodinný Hotel Unterberghof ****, kde vás čaká strava formou rozšírenej plnej penzie, neobmedzene sa vykúpete vo vyhrievanom bazéne a množstvo výhod vám poskytne Flachau Card zadarmo. Dieťa do 10 rokov má pobyt zadarmo.

Overené Travelkingom

“Na hoteli Unterberghof sa nám páčila jeho rodinná atmosféra a milý prístup personálu. Ubytovaní sme boli vo veľkej izbe, ktorá presne zodpovedala fotografiám v ponuke. Jediné malé mínus by som dala za skromnejší výber pri raňajkách. Okrem toho sme však boli s jedlom veľmi spokojní a veľmi nám chutilo. Okolie je plné atrakcií pre deti, takže tento hotel odporúčam aj na rodinnú dovolenku. Navštíviť môžete najväčšiu ľadovú jaskyňu na svete Eisriesenwelt alebo si vybrať z bezplatných aktivít v ponuke Flachau Summer Card.” Prečítajte si celú recenziu

Nikola Průdková - Finančný tím
Osobne overené v: Auguste 2022

O ubytovaní

Hotel Unterberghof **** nájdete v mestečku Flachau, ktoré je nádherným miestom na pobyt v regióne Ski Amadé pri Salzburgu. K najbližšiemu ski areálu aj turistickým trasám je to z hotela doslova pár krokov. Na výlet sa vydajte na bobovú dráhu Rodelbahn Lucky Flitzer (2 km), k jazeru Reitecksee (4,5 km) alebo Seekarsee (14 km), krásny Schloss Höch (6 km). Nádherná je tiež Lichtenštajnská tiesňava (25 km), jaskyňa Eisriesenwelt (30 km), nemecký Národný park Berchtesgaden (60 km) a jazero Hallstatt (60 km) či Salzburg** (79 km).

Kde budete spať?

Izby sú zariadené podľa 4* štandardu a nájdete v nich satelitnú televíziu, rádio, telefón, trezor, minibar a kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a fénom. Na výber sú izby s kapacitou až pre 5 osôb, ale aj izby s balkónom a bezbariérovým prístupom.

Na čom si pochutnáte?

V priestrannej reštaurácii s krásnym výhľadom sa môžete tešiť na chutnú stravu. Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. V rámci večere si dospelí môžu dopriať pohárik piva či vína zadarmo.

Tešte sa tiež na popoludňajší zákusok s filtrovanou kávou. Ďalšie kávové špeciality ako cappuccino, latte macchiato alebo espresso sú zadarmo iba pri raňajkách, popoludní je za ne účtovaný poplatok. Pre deti je v popoludňajších hodinách pripravená zmrzlina a po celý deň aj nápoje.

Kde budete relaxovať?

Odreagujete sa vo vonkajšom vyhrievanom bazéne. K odpočinku poslúžia tiež hotelové kúpele, kde nájdete saunu, parný kúpeľ, soľnú komoru, tepidárium, infračervenú kabínu, vyhrievané lavičky, solárium a fitness centrum.

Niečo naviac

Radi športujete? Tak to vás potešia tenisové kurty a stolný tenis.

Hotel Unterberghof ****

Hotel Unterberghof ****

Unterberggasse 240 , Flachau
Rakúsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
9 km
Zjazdovka
10 m