Ak patríte medzi náročných zákazníkov, potom vás poteší pobyt v Hoteli Klimek SPA ****, ktorý získal už niekoľko ocenení. Čaká vás luxusné ubytovanie, výborná polpenzia a vstup do hotelového aquaparku a saunového sveta bez obmedzení. V okolí navyše nájdete vyhlásené kúpeľné mestá.

O ubytovaní

Hotel Klimek SPA **** je vďaka nádhernej okolitej prírode, čistému vzduchu a výnimočnej atmosfére ideálnym miestom na dokonalý odpočinok aj aktívnu dovolenku.

Hotel sa nachádza v kúpeľnom meste Muszyna, iba 3 km od hraníc so Slovenskom. Pramenia tu blahodarné minerálne pramene bohaté na vápnik, magnézium, sodík a železo. V malebnej okolitej krajine plnej kopcov leží 6 unikátnych drevených kostolov zapísaných na Zozname dedičstva UNESCO. Vydajte sa k nim napríklad na bicykli niektorý z mnohých turistických a cyklistických chodníkov.

Iba 2 km od hotela leží zrúcanina hradu Baszta, ktorý predtým slúžil na obranu mesta. Pri archeologických výskumoch sa v ňom našli okrem iného pozostatky keramiky z územia Česka a Maďarska. Nájdete tu aj niekoľko obľúbených lyžiarskych stredísk, napríklad Dwie Doliny Mus (4 km), ktoré je vhodné hlavne pre rodiny, a Jaworzyna Krynicka (7 km) so 7 zjazdovkami rôznych obťažností a lyžiarskou školou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách v elegantnom štýle. K vybaveniu izieb patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Nechýba ani telefón, rádio a trezor na vaše cennosti.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na poľskej a európskej kuchyni pripravovanej z kvalitných regionálnych surovín. Ráno načerpáte sily pri raňajkách vo forme bufetu. Ak vás cez deň prepadne hlad či chuť, podľa ľubovôle môžete objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa podávajú servírované večere. Príjemnú atmosféru sprevádzanú rytmami hudby si užijete v bare Hotel Pub. Čakájú na vás bohaté nápojové menu, koktaily aj ľahké občerstvenie. Zahrať si tu môžete bowling a biliard.

Kde budete relaxovať?

Vnútornú silu a harmóniu načerpáte v hotelovom wellness. Nájdete tu bazén, vírivku aj saunu. Dopriať si môžete aj množstvo relaxačných a kozmetických procedúr. Čo tak spríjemnenie dňa pri aromatickej masáži pri sviečkach? Deti budú nadšené z ponuky procedúr a masáží, ktoré sú určené práve pre ne.

Cestujete s deťmi?

Pobyt v hoteli si užijú aj malí hostia. Okrem špeciálneho menu v reštaurácii na nich čaká zábava v skvele vybavenom detskom kútiku. Spolu s rodičmi si môžu užiť aj wellness, kde je pre nich pripravených niekoľko procedúr.

Niečo naviac

Odpočinok si môžete spestriť bowlingom, biliardom alebo napríklad tréningom v hotelovej posilňovni.

Hotel Klimek **** SPA

Hotel Klimek **** SPA

Złockie 107 , Muszyna
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
3,9 km

Tipy na výlet

Kúpele Muszyna

Kúpele Muszyna Tip na výlet

Kde je ten najlepší odpočinok? Predsa v pokojnej kúpeľnej lokalite s krásnou prírodou. V kúpeľoch Muszyna nájdete minerálne pramene bohaté na vápnik, magnézium, sodík, železo. Táto voda má tak priaznivé účinky na liečbu porúch pohybového aparátu, pomáha aj pri ochorení dýchacích ciest, tráviaceho traktu, má upokojujúce účinky na nervy, posilňuje imunitu.

Krynica - Zdroj
Krynica - Zdroj
Turistická osada Čorštýn
Turistická osada Čorštýn
Kráter vo Vyšných Ružbachoch
Kráter vo Vyšných Ružbachoch