V blízkosti toho najlepšieho z Poľska

Penzion Pod Tatrami *** sa nachádza na juhu Poľska, medzi mestami Nowy Targ a Zakopane. Ak hľadáte ubytovanie, z ktorého to budete mať blízko k tomu najzaujímavejšiemu z Poľska, potom ste na správnej adrese. Cesty odtiaľto vedú do pohoria Gorce, Pienin, o kúsok ďalej nájdete Oravu a Spiš. A samozrejme Tatry.

Penzion Pod Tatrami ponúka ubytovanie v celkom 23 izbách. V každej nájdete vlastnú kúpeľňu so sprchou, fénom, uterákmi a toaletnými potrebami. Izby sú vybavené LCD TV, rýchlovarnou kanvicou a z okien si užijete skvelý výhľad na majestátne vrcholky hôr.

Ideálna dovolenka pre rodiny

V penzióne myslia aj na tých najmenších hostí. Nebojte sa teda vyraziť aj s deťmi - prichystané je pre nich všetko potrebné. Jednak aby sa nenudili, jednak aby ste vy prežili svoju dovolenku bez starostí.

Na požiadanie je k dispozícii: detská postieľka, vanička, príbory a riad, vysoké stoličky a vankúšiky. Okrem toho penzión ponúka mnoho atrakcií, ktoré vaše ratolesti zabavia: vnútorné aj vonkajšie ihrisko, x-box herňu, miestnosť so stolným tenisom a stolným futbalom.

Tipy na výlet

Termály Szaflary

Vodná plocha Termálov Szaflary má rozlohu takmer 1 000 m² a voda s teplotou 30 - 38 °C pomáha pri kardiovaskulárnych chorobách a ďalších zdravotných ťažkostiach. Čakajú vás dva vnútorné a dva vonkajšie bazény s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých, saunový svet, fitness aj dve reštaurácie. Celodenné vstupné pre dospelého stojí 60 PLN (cca 14 €).

Zakopane

Ak máte radi krásnu prírodu v náručí hôr, Zakopane je miestom presne pre vás. Cez zimu ponúka skvelé možnosti lyžovania a ďalších zimných športov, pozrieť sa tu môžete aj na známe preteky v skokoch na lyžiach. Cez leto ide o perfektnú lokalitu pre nadšených turistov a cyklistov alebo len pre tých, ktorí sa radi nadýchajú naozaj čerstvého vzduchu.

Termálny komplex Term Gorący Potok

Termálny komplex sa nachádza 20 km od obľúbeného poľského letoviska Zakopane. Ponúka celkom 22 bazénov s termálnou vodou s teplotou 34 - 40 °C na relax i zábavu pre celú rodinu. Deti sa vyšantia na toboganoch, dospelí si doprajú bublinkový kúpeľ a masáže. Aby ste si užili všetky atrakcie, naplánujte si celodenný výlet. Súčasťou komplexu je aj štýlová reštaurácia a bistro.

Penzion Pod Tatrami ***

ul. Na Brzegu 21, Bańska Niżna
Poľsko

+48 18 27 555 80

recepcja@podtatrami.com.pl

Check in
od 16:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,51/5
Celkom 41 hodnotení