Wawel Tip na výlet

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Romantický pobyt v historickom centre Krakova

Pergamin Royal Apartments sa pýši skvelým umiestnením priamo v srdci kráľovského mesta len pár krokov od námestia Rynek Główny. Za malú chvíľu sa dostanete tiež k hradu Wawel, najvýznamnejšej pamiatke Krakova.

Tešte sa na priateľskú atmosféru ubytovania a na luxusné klimatizované izby s balkónom. K zariadeniu izieb patrí TV, stôl, minibar, kávovar, rýchlovarná kanvica a samozrejme kúpeľňa so sprchou a WC.


Hostia z Booking.com sú spokojní ako s lokalitou apartmánov, tak aj so všetkými ostatnými službami. Celkové hodnotenie je 8,8 z 10.


Počas pobytu si užijete raňajky do postele, podávajú sa totiž formou raňajkových balíčkov na izbu. Ideálna chvíľa na to vychutnať si výhľad na historický Krakov a rozmyslieť si, ktoré miesta navštívite. Centrum je tiež plné útulných kaviarní a príjemných reštaurácií, takže až si dáte výdatnú večeru, budete to mať do apartmánov blízko.

Pergamin Royal Apartments

ul. Grodzka 12, Kraków
Poľsko

+48 12 395 72 60

royal@premium-hotels.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 25 zł (6 €)/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zástavka
100 m

Tipy na výlet