Krakov Tip na výlet

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Excelentné ubytovanie a Krakov ako na dlani

Pergamin Old Town Apartments sa nachádza priamo v srdci Krakova na dosah hradu Wawel či hlavného námestia. Pamiatkami budete pri svojom pobyte doslova obklopení, stačí vyjsť z apartmánov a zabočiť za pár rohov.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s TV, minibarom, telefónom, kávovarom, varnou kanvicou a samozrejme vlastnou kúpeľňou so sprchou. Na izbe si okrem praktického zariadenia zamilujete tiež dekorácie inšpirované dielami slávnych poľských maliarov, ako sú Joseph Mehoffer, Olga Boznanska a Stanislaw Wyspianski.


O kvalite ubytovania svedčí tiež spokojnosť hostí. Na portáli Booking.com od nich apartmány získali hodnotenie 8,8 z 10.


Hotel je okrem iného vybavený výťahom a úschovňou batožiny, ubytovať sa navyše môžete aj so svojím domácim miláčikom.

Pergamin Old Town Apartments

ul. Sw. Gertrudy 10, Kraków
Poľsko

+48 12 422 12 41

oldtown@premium-hotels.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 25 zł (6 €)/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
0,3 km