Excelentné ubytovanie a Krakov ako na dlani

Pergamin Old Town Apartments sa nachádza priamo v srdci Krakova na dosah hradu Wawel či hlavného námestia. Pamiatkami budete pri svojom pobyte doslova obklopení, stačí vyjsť z apartmánov a zabočiť za pár rohov.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s TV, minibarom, telefónom, kávovarom, varnou kanvicou a samozrejme vlastnou kúpeľňou so sprchou. Na izbe si okrem praktického zariadenia zamilujete tiež dekorácie inšpirované dielami slávnych poľských maliarov, ako sú Joseph Mehoffer, Olga Boznanska a Stanislaw Wyspianski.


O kvalite ubytovania svedčí tiež spokojnosť hostí. Na portáli Booking.com od nich apartmány získali hodnotenie 8,8 z 10.


Hotel je okrem iného vybavený výťahom a úschovňou batožiny, ubytovať sa navyše môžete aj so svojím domácim miláčikom.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (oldtown@premium-hotels.pl, +48 12 422 12 41). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma vrátane lôžka a raňajok.

 • Dieťa do 15,9 rokov 75 zł (cca 18 €)/noc vrátane lôžka a raňajok.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Parkovanie (platené medzi 10:00 - 20:00 hod) 25 zł (6 €)/deň.

 • Sviatočný príplatok (15.8.) 20 €/izba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 25 zł (6 €)/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Simona R.)

V hotelu se nám moc líbilo, bylo moc příjemné být ubytování přímo v centru v blízkosti památek a přitom úplně v klidu s okny do dvora. Velmi mile nás překvapily snídaně, které opravdu neměly chybu, bohaté a rozmanité, byli jsme moc spokojeni. Jediné co nebylo úplně vychytané bylo parkování, které bylo před hotelem a platilo se tam v automatu, který ovšem nebral karty pouze mince, takže každý den jsme rozměňovali papírovky na mince, aby bylo do automatu. Uvítali bychom pro hosty třeba parkovací kartu a cena by mohla být klidně připočítána k pobytu, bylo by to pohodlnější. Jinak Krakow super, krásné historické město.

Vynikajúce (Jana ?.)

Hotel na velmi příznivém místě v blízkosti centra, ubytování velmi pěkné, čistota, luxusní rautové snídaně. Bonusem byla možnost uschování našich kol.

Skvelé (Ondrej K.)

Cisty hotel, recepcia 24/7, vsetko zodpovedalo cene. Ranajky prekvapivo rozmanite a vyborne!

Tipy na výlet

Krakov

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Wawel

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

ZOO Krakov

ZOO Krakov

Cez 1500 zvierat 260 rôznych druhov, to je Krakovská ZOO. Záhrada sa nachádza uprostred lesa, môžete si teda užiť výlet na čerstvom vzduchu a zároveň sa pokochať krásnymi plazmi, cicavcami, rybami aj vtákmi. ZOO je otvorená celoročne každý deň od 9:00 hodín do 18:00 hodín. Dospelé celodenné vstupné vyjde zhruba na 4,3 € (18 PLN)