Excelentné ubytovanie a Krakov ako na dlani

Pergamin Old Town Apartments sa nachádza priamo v srdci Krakova na dosah hradu Wawel či hlavného námestia. Pamiatkami budete pri svojom pobyte doslova obklopení, stačí vyjsť z apartmánov a zabočiť za pár rohov.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s TV, minibarom, telefónom, kávovarom, varnou kanvicou a samozrejme vlastnou kúpeľňou so sprchou. Na izbe si okrem praktického zariadenia zamilujete tiež dekorácie inšpirované dielami slávnych poľských maliarov, ako sú Joseph Mehoffer, Olga Boznanska a Stanislaw Wyspianski.


O kvalite ubytovania svedčí tiež spokojnosť hostí. Na portáli Booking.com od nich apartmány získali hodnotenie 8,8 z 10.


Hotel je okrem iného vybavený výťahom a úschovňou batožiny, ubytovať sa navyše môžete aj so svojím domácim miláčikom.

Tipy na výlet

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Vianočné trhy v Krakove

Ako si užiť návštevu najkrajšieho poľského mesta ešte viac? Príďte sem v čase adventu a navštívte vianočné trhy, ktoré sa konajú na Hlavnom námestí (Rynek Glowny) a v okolitých uličkách. Stánky sa zameriavajú na predaj tradičných výrobkov a pochutín, prevádzkovatelia stánkov musia splniť viacero nariadení. Môžete sa teda spoľahnúť, že zakúpite len kvalitné produkty. Miestnou špecialitou je napríklad tekutý med, úplne odlišný od našej medoviny. Ochutnajte.

ZOO Krakov

Cez 1500 zvierat 260 rôznych druhov, to je Krakovská ZOO. Záhrada sa nachádza uprostred lesa, môžete si teda užiť výlet na čerstvom vzduchu a zároveň sa pokochať krásnymi plazmi, cicavcami, rybami aj vtákmi. ZOO je otvorená celoročne každý deň od 9:00 hodín do 18:00 hodín. Dospelé celodenné vstupné vyjde zhruba na 4,3 € (18 PLN)

Pergamin Old Town Apartments

ul. Sw. Gertrudy 10, Kraków
Poľsko

+48 12 422 12 41

oldtown@premium-hotels.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 25 zł (6 €)/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,18/5
Celkom 11 hodnotení