Luxusné ubytovanie kúsok za českými hranicami

Opustiť uponáhľanú realitu, relaxovať a cítiť sa skvele. K tomuto snu vám ľahko pomôže Hotel Kudowa **** v kúpeľnom meste Kudowa-Zdrój len päť minút jazdy od českých hraníc.

Hotel je plne klimatizovaný a ponúka ubytovanie v komfortných izbách v dvoch budovách. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom, ďalej tu nájdete telefón, minibar, TV, trezor a samozrejmosťou je aj WiFi pripojenie. Na výber máte z izieb typu Standard a Superior, ktorá disponuje väčšou rozlohou a miestom na posedenie.

Polpenziu si vychutnáte v elegantnom prostredí miestnej reštaurácie, kde ochutnáte regionálne poľské špeciality. Potom si zájdite na pohárik a vypočutie hudby do Lobby baru.

Relaxujte vo wellness

To pravé vytrhnutie z každodenného stresu vám prinesie wellness. Môžete si zaplávať v bazéne, rozjímať vo vírivke alebo svoje telo vystaviť pozitívnym účinkom suchej, infra a parnej sauny. Zavítajte tiež do hotelového fitness.

Objavte lákadlá okolitých hôr a kúpeľov

Nezabudnite tiež vyjsť na čerstvý vzduch a pokochať sa neďalekými Stolovými horami. A ak by vám hotelové wellness nestačilo, alebo by ste radi vyskúšali niečo nové, navštívte aj Kúpele Kudowa Zdrój. Vstup do kúpeľného parku s jazierkom sa nachádza len 200 m od Hotela Kudowa ****.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepcja@hotelkudowa.pl, +48 74 866 50 00). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Platba miestneho poplatku je možná iba v zł.

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 29.12. - 31.12.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov 15 zł (cca 3,5 €)/noc vrátane polpenzie bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 12,9 rokov 100 zł (cca 23 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 13 rokov 145 zł (cca 33,5 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Prístelky je možné poskytnúť iba na izbe Standard vo vedľajšej budove (max. pre 1) a na izbe Superior (max. pre 2).

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 4 zł (cca 1 €)/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 30 zł/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Elena B.)

V blízkosti hotelu byla lázeňská promenáda. Je to krásné a klidné městečko. Měli jsme pokoj standard, který byl čistý a pro dvě osoby dostačující. Co se týká stravy, nemáme žádné připomínky. Vybere si opravdu každý. Všeho dostatek. Jídlo dobré a chutné. Využívali jsem bazén i sauny. Vše v pořádku. Personál byl milý a vstřícný. Nemáme žádnou výtku. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Pokud bude možnost, rádi se se vrátíme.

Vynikajúce (Jana F.)

Byla jsem s kolegyní a obě jsme byly spokojené - služby, ubytování, Wellness prostředí, vynikající jídlo. Chystáme se, náš pobyt na podzim zopakovat.

Vynikajúce (Eliška K.)

Se všemi službami jsme byli velmi spokojeni. Bazén měl příjemnou teplotu vody. Strava byla velmi pestrá a chutná. Ubytování perfektní, Ve městě je velmi pěkný park a několik km Bledné skály bych rovněž doporučila navštívit. Celá prohlídka i pěkné výhledy na okolní hory.

Tipy na výlet

Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój

Viac ako 650 rokov staré kúpele Kudowa, ktoré nájdete na poľskej strane kladského pohraničia, patria medzi najobľúbenejšie poľskej rezorty. Navštívte toto mesto a pokochajte sa krásnou kúpeľnou architektúrou, kolonádou, parkami a pavilónom s liečivými prameňmi. Ďalej tu nájdete tiež výborné reštaurácie, obchodíky a aquapark. Na ďalší výlet sa potom vydajte do kostnice Kaplica Czaszek alebo vtáčie minizoo.

Kúpele Kudowa-Zdrój

Kúpele Kudowa-Zdrój

Kúpele Kudowa-Zdrój patria medzi jedny z najväčších kúpeľov v okrese Kladsko. Kúpele sa nachádzajú uprostred zalesnených hôr a môžu sa pochváliť nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Sú ideálne na liečbu ochorení srdca a obehového systému, porúch trávenia, činnosti štítnej žľazy a množstvo ďalších zdravotných problémov.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.