Luxusné ubytovanie kúsok za českými hranicami

Opustiť uponáhľanú realitu, relaxovať a cítiť sa skvele. K tomuto snu vám ľahko pomôže Hotel Kudowa **** v kúpeľnom meste Kudowa-Zdrój len päť minút jazdy od českých hraníc.

Hotel je plne klimatizovaný a ponúka ubytovanie v komfortných izbách v dvoch budovách. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom, ďalej tu nájdete telefón, minibar, TV, trezor a samozrejmosťou je aj WiFi pripojenie. Môžete si vybrať izby Standard a Superior v hlavnej budove, kde sa nachádza výťah, alebo izby Standard v druhej budove, ktorá nemá výťah a izby sú na prvom poschodí.

Polpenziu si vychutnáte v elegantnom prostredí miestnej reštaurácie, kde ochutnáte regionálne poľské špeciality. Potom si zájdite na pohárik a vypočutie hudby do Lobby baru.

Relaxujte vo wellness

To pravé vytrhnutie z každodenného stresu vám prinesie wellness. Môžete si zaplávať v bazéne, rozjímať vo vírivke alebo svoje telo vystaviť pozitívnym účinkom suchej, infra a parnej sauny. Zavítajte tiež do hotelového fitness.

Objavte lákadlá okolitých hôr a kúpeľov

Nezabudnite tiež vyjsť na čerstvý vzduch a pokochať sa neďalekými Stolovými horami. A ak by vám hotelové wellness nestačilo, alebo by ste radi vyskúšali niečo nové, navštívte aj Kúpele Kudowa Zdrój. Vstup do kúpeľného parku s jazierkom sa nachádza len 200 m od Hotela Kudowa ****.

Tipy na výlet

Kudowa Zdrój

Viac ako 650 rokov staré kúpele Kudowa, ktoré nájdete na poľskej strane kladského pohraničia, patria medzi najobľúbenejšie poľskej rezorty. Navštívte toto mesto a pokochajte sa krásnou kúpeľnou architektúrou, kolonádou, parkami a pavilónom s liečivými prameňmi. Ďalej tu nájdete tiež výborné reštaurácie, obchodíky a aquapark. Na ďalší výlet sa potom vydajte do kostnice Kaplica Czaszek alebo vtáčie minizoo.

Kúpele Kudowa-Zdrój

Kúpele Kudowa-Zdrój patria medzi jedny z najväčších kúpeľov v okrese Kladsko. Kúpele sa nachádzajú uprostred zalesnených hôr a môžu sa pochváliť nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Sú ideálne na liečbu ochorení srdca a obehového systému, porúch trávenia, činnosti štítnej žľazy a množstvo ďalších zdravotných problémov.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.

Hotel Kudowa ****

Pogodna 16, Kudowa Zdrój
Poľsko

+48 74 866 50 00

recepcja@hotelkudowa.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 30 zł/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,74/5
Celkom 129 hodnotení