Hotel Kudowa ****

Hotel Kudowa ****

Pogodna 16, Kudowa Zdrój
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Zaklad Produkcyjno-Handlowo-Uslugowy „MIRO” Jacek Grzadkowski IČ: 366621585


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Úplná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
0,7 km
Zjazdovka
2 km

O ubytovaní

Hotel Kudowa **** nájdete v kúpeľoch Kudowa-Zdrój len päť minút jazdy od českých hraníc. Ide o miesto ako stvorené na relaxáciu, ale aj na aktívne trávenie dovolenky. Do kúpeľného parku dôjdete doslova za minúty, necelý kilometer od hotela potom nájdete Aqua Park Wodny Świat so saunovým svetom či lanový a zábavný park s mnohými atrakciami.

K ďalším obľúbeným miestam v meste patrí jazdiareň Rancho Montana (3,1 km), kostnica Kaplnka lebiek (1 km), Múzeum hračiek Bajka (550 m) a Múzeum minerálov (400 m). Máte navyše jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s históriou, kultúrou a tradíciou tejto pohraničnej oblasti, v Múzeu ľudovej kultúry (5,6 km), Múzeu starých remesiel (260 m) alebo na Chodníku miznúcich profesií (1,6 km), spojené s ochutnávkou sedliackeho chleba so masťou.

Hotel ponúka skvelé umiestnenie medzi obľúbenými cyklotrasami s rôznou obťažnosťou. Vyskúšajte novo otvorené singletracky v Brzozówe (4 km), ktoré sú súčasťou najväčšej siete trás v Európe – Singletrack Glacensis. Na peších či cyklovýlet sa vydajte na Bludné skaly (10 km), do Stolových hôr (10 km) či na Veľkú Hejšovinu (12 km). Milovníkov zimných športov potom iste poteší blízka zjazdovka s vlekom (2 km) či obľúbený Ski areál Zieleniec (25 km).

Kde budete spať?

Hotel je plne klimatizovaný a ponúka ubytovanie v komfortných izbách v dvoch budovách – hlavné a vedľajšie. Hlavná budova A je bezbariérová, vedľajšia budova B je vzdialená cca 40 ma bezbariérová nie je. Všetky izby sú vybavené televíziou, telefónom, WiFi pripojením, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou a fénom.

  • Izba Standard v budove B meria 19 m² a je vybavená 2 lôžkami (90x200 cm, môžu byť spojené do manželskej postele) a rozkladacím kreslom, ktoré poslúži aj ako prístelka (80x190 cm).

  • Izba Standard v budove A má plochu 16-17 m² a nájdete v nej manželskú posteľ (160x200 cm) alebo 2 samostatné lôžka (90x200 cm), prístelka tu nie je možná. Niektoré z izieb môžu mať aj balkón.

  • Izba Superior v budove A je priestranná (24 m²) a môže mať aj vlastný balkón. V izbe sú 2 postele (100x200 cm, môžu byť spojené) a rozkladacia pohovka, na ktoré je možné ustlať prístelku (145x195 cm).

Na čom si pochutnáte?

V elegantnej hotelovej reštaurácii ponúkajú predovšetkým poľské regionálne špeciality. Súčasťou reštaurácie je príjemná terasa, ktorá je ideálnym miestom pre aromatickú rannú kávu alebo osviežujúci drink počas krásnych dní. Za odpočinkom a zábavou s pohárom v ruke vyrazte do Drink Baru, k posedeniu a sledovaniu športov alebo počúvaniu hudby pozýva tiež hotelové lobby.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness ľahko zabudnete na všetky starosti všedných dní. Môžete si zaplávať v bazéne s mnohými atrakciami, relaxovať vo vírivke alebo svoje telo vystaviť pozitívnym účinkom suchej a infra sauny. Zavítajte aj do fitness, alebo si doprajte jednu z mnohých procedúr ako sú masáže, kozmetické ošetrenia a ďalšie.

Cestujete s deťmi?

Skvele postarané bude počas pobytu aj o deti. Čaká na ne herňa plná hračiek, kde si môžnu zahrať aj stolný futbal či tenis alebo hru na konzole. Za priaznivého počasia si deti užijú veľa zábavy na čerstvom vzduchu na vonkajšom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkami, šmykľavkou a ďalšími atrakciami.