Chcete potešiť vaše deti? Tak ich vezmite do Mese Panzió Zalakaros **** v maďarskom meste Zalakaros. Ubytovaní budete v tematických rozprávkových a filmových izbách či apartmánoch, vonku čaká detské ihrisko s kĺzačkou, trampolínou, hojdačkou a rozprávkovým domčekom. Vnútri je tiež bohaté vyžitie - rozprávky, spoločenské hry pre deti, knižky a ďalšie. Páčiť sa tu bude však aj dospelým, pre tých je pripravené neobmedzené wellness s vírivkou a infrasaunou, v lete príde vhod bazén.

O ubytovaní

Mese Panzió Zalakaros je útulný rodinný penzión v maďarskom kúpeľnom mestečku Zalakaros, len 800 metrov od samotného centra mesta a 500 metrov od kúpeľov Zalakaros.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete buď v izbe alebo v niektorom z apartmánov. V každej izbe sa môžete tešiť na televíziu, klimatizáciu, terasu, šatníkovú skriňu, nočný stolík s lampičkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, v niektorých je navyše kuchynka vrátane chladničky. Apartmány sú oproti izbám priestrannejšie a majú väčšinou o jednu spálňu naviac.

Všetky izby i apartmány sú vždy štylizované do určitého štýlu - rodiny s deťmi poteší apartmán podľa Macka Pú, Disneyho princezien či Morskej víly, fanúšikov filmov izba ladená podľa Marvelovek a pre zamilované páry je tu zasa romantický apartmán.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na bohaté raňajky formou sladkého, slaného, studeného i teplého bufetu.

Kúpele Zalakaros Tip na výlet

Zalakaros je oficiálne najmenšie mesto Maďarska. O to prekvapivejšie je, ako úchvatné kúpele sa tu nachádzajú. Európska kúpeľná asociácia (AESB) ohodnotila kúpele Zalakaros piatimi hviezdami, čo ich oficiálne radí k elite medzi termálnymi kúpeľmi v Európe. A niet divu!

Kúpeľný areál ponúka ideálne vyžitie zvlášť pre rodiny s deťmi. A tým naozaj nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmykľavka.

Súčasťou kúpeľov Zalakaros je

 • Detský svet s viac ako 60 rôznymi vodnými atrakciami
 • Šmýkačkový park Adrenalin so 400 m toboganových atrakcií
 • Rodinný tobogánový park (viac ako 400 m tobogánových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo)
 • Bazén s vlnobitím
 • Rodinný bazén
 • Fitness bazén
 • Detský bazén
 • Klubovňa a detský dvor
 • Termálny bazén a kúpalisko
 • Športový bazén
 • Detská a rodinná sauna

Zabudnúť, samozrejme, nemôžeme ani na liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a ležadlami.

Zloženie tunajšej termálnej vody je v Európe unikátne. Obsahuje totiž mnoho rozmanitých minerálnych látok a stopových prvkov v dostatočnom množstve. Vydať sa sem môžete najmä s kožnými problémami, s chorobami kĺbov, svalov, šliach, chrbtice a kostného systému, reumatizmom mäkkých tkanív, s pooperačnými a poúrazovými stavmi, s gynekologickými a urologickými chorobami a mnohými ďalšími.

Celodenný vstup pre dospelú osobu v sezóne (1.7.-13.9.) začína na 3 900 HUF (cca 11 €), mimo sezónu 3 000 HUF (cca 8,50 €).

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Hosťom je k dispozícii vonkajší bazén aj vírivka.

Cestujete s deťmi?

Deti sa každý deň poriadne vybláznia na vonkajšom detskom ihrisku s trampolínou, hojdačkami, pieskoviskom a mnohými ďalšími hračkami.

Niečo naviac

Vonkajšiu terasu s posedením, pingpongový stôl, basketbalový kôš - to všetko budete mať k dispozícii 24/7 pre vašu zábavu i odpočinok.

Mese Panzió Zalakaros ****

Gesztenye utca 35. , Zalakaros
Maďarsko

+36 30 3400 159

info@zalakaros.net

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
0,5 km