Užite si pobyt v Penzióne Wolf vo dvojici alebo aj s celou rodinou. Tešte sa na vynikajúcu polpenziu formou bufetu, pre deti je tu zase detské ihrisko. Niektoré varianty majú v cene aj vstupenku na celý deň do populárnych kúpeľov Sárvár.

O ubytovaní

Wolf Panzió nájdete v centre krásneho historického mesta Sárvár vo vzdialenosti iba 700 m od vychýrených termálnych kúpeľov.

Počas pobytu v Sárvári nezabudnite navštíviť hlavnú dominantu mesta - starobylý Nádasdyov hrad (600 m). K príjemným prechádzkam a plavbám na člnoch láka jazero Csónakázó (2 km). Ďalej sa v Sárvári nachádza chránený prírodný park - arborétum (1,2 km), v ktorom je možné vidieť viac ako 350 druhov stromov a kríkov, medzi nimi aj niekoľko sto rokov staré platany. Obľúbeným cieľom turistov sú neďaleké kúpeľné mestá Celldömölk (23 km) alebo Szombathely (30 km) s mnohými pamiatkami.

Kde budete spať?

Čakajú na vás pohodlné dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou. K vybaveniu izby patrí satelitná TV a WiFi pripojenie, chladnička, trezor a telefón.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia priamo v penzióne vás nadchne príjemnou rodinnou atmosférou a skvelým jedlom. Každé ráno pobytu si pochutnáte na bufetových raňajkách. V priebehu dňa je potom možné zahnať hlad či chuť dobrotami z jedálneho lístka. Môžete sa tešiť na pochúťky medzinárodnej kuchyne i tradičné maďarské špeciality, ako je guláš podávaný so zemiakovými knedličkami „dödölle“ alebo výborné a sladučké maďarské palacinky.

Cestujete s deťmi?

Zatiaľ čo si v miestnej reštaurácii budete pochutnávať na špecialitách alebo usrkávať koktaily v priľahlej kaviarni, vaše ratolesti sa zabavia na detskom ihrisku.

Wolf Panzió

Wolf Panzió

Rákóczi utca 11 , Sárvár
Maďarsko

+36 30 946 4550

info@wolfhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
0,8 km