Vyrazte na perfektnú dovolenku do maďarského mestečka Pápa. V krásnom Hoteli Villa Classica **** si užijete pobyt s bohatou polpenziou, vstupom do liečivých termálnych kúpeľov a neobmedzeným využívaním hotelovej wellness zóny i zapožičaním bicyklov.

O ubytovaní

Hotel Villa Classica **** leží v maďarskom kúpeľnom meste Pápa len pár krokov od historického centra mesta, ktoré sa pýši zachovalou barokovou architektúrou. Blízko to budete mať tiež ku krásnemu zámku (800 m) a termálnym kúpeľom (1 800 m), ktoré sa skladajú z vnútorného i vonkajšieho areálu. Na výlet sa vydajte do blízkeho Celldömölku (30 km) s unikátnymi kúpeľmi na úpätí vyhasnutej sopky, alebo do Győru (42 km) či Sárváru (46 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z izieb Standard, ktoré sú priestranné a nájdete v nich komfortné postele, klimatizáciu, televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Iste vás poteší aj mapa a prospekty s tipmi na výlet.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte v hotelovej reštaurácii či na vonkajšej terase. Gurmánske večere majú 3 chody (polievka, hlavný chod a dezert) a vyberiete si ich podľa svojej chuti z obsiahleho menu, ktoré je k dispozícii aj v češtine a nechýba na ňom tradičná maďarská polievka, rôzne druhy mäsa vrátane rýb aj lahodné dezerty. Počas dňa si tu môžete vychutnať tiež obed, kávu s dezertom alebo napríklad čapované pivo. Len pozor, v nedeľu reštaurácia zatvára už o 14:30 hodín.

Kúpele Várkert Tip na výlet

Tieto kúpele v meste Pápa sú v prevádzke celoročne a ponúkajú ozdravné procedúry, relaxáciu i zábavu. Tunajšia liečivá termálna voda blahodarne pôsobí predovšetkým na reumatické ochorenia a problémy pohybového aparátu. Okrem toho tu na hostí čaká celkom 10 bazénov, 4 tobogany, 2 šmýkačky pre deti a pasívne i aktívne služby wellness. Vďaka tomu si tu každý príde na svoje. Komplex je obľúbený aj u rodín s deťmi.

Kde budete relaxovať?

Dokonalú relaxáciu zažijete vo wellness centre, ktoré je ladené do orientálneho štýlu, čo spoznáte na prvý pohľad vďaka krásnej výzdobe. K dispozícii je vírivka, 3 druhy sáun (fínska, bio a infra), zážitkové sprchy, stroj na masáž nôh, masážne kreslo a relaxačné kreslá.

Niečo naviac

Zavítajte aj do štýlového Safari Clubu, kde si môžete zahrať biliard, šípky alebo spoločenské hry. V hoteli vám tiež radi zapožičajú bicykle.

Hotel Villa Classica ****

Bástya utca 1 , Pápa
Maďarsko

+36 30 467 93 95

info@villaclassica.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,8 km
Zástavka
0,7 km