Kúpele Várkert Tip na výlet

Tieto kúpele v meste Pápa sú v prevádzke celoročne a ponúkajú ozdravné procedúry, relaxáciu i zábavu. Tunajšia liečivá termálna voda blahodarne pôsobí predovšetkým na reumatické ochorenia a problémy pohybového aparátu. Okrem toho tu na hostí čaká celkom 10 bazénov, 4 tobogany, 2 šmýkačky pre deti a pasívne i aktívne služby wellness. Vďaka tomu si tu každý príde na svoje. Komplex je obľúbený aj u rodín s deťmi.

Dovolenka v luxusnom hoteli v mestečku Pápa

Vyrazte na perfektnú dovolenku. Pápa je mesto v západnom Maďarsku asi 42 km južne od Győru a 95 km od Bratislavy. Centrum Pápy je významné predovšetkým zachovalou barokovou architektúrou a tiež sa tu nachádzajú veľmi obľúbené termálne kúpele.

Hotel Villa Classica **** nájdete priamo v historickom centre tohto krásneho mestečka. Súčasťou hotela je obľúbená reštaurácia, orientálne koncipované wellness a zábavná herná miestnosť v safari štýle. Okrem toho sa môžete tešiť aj na krásnu záhradu a terasu. Ubytovaní budete v štýlovo zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou.

Wellness ako z ďalekého východu

Atmosféra ďalekého východu vám pomôže odohnať myšlienky na každodenné starosti. Ponorte sa do vírivky a relaxujte alebo vyskúšajte zážitkovú sprchu. Stratenú rovnováhu vám prinavráti pobyt v saune. Odpočinok vám zaistia aj masážne kreslá a stroj na masáž nôh.

Hotel Villa Classica ****

Bástya utca 1, Pápa
Maďarsko

+36 30 467 93 95

info@villaclassica.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 15 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1,8 km
Zastávka
0,7 km