Romantika v meste na Dunaji

Hotel Bobbio *** sa nachádza na jednom z najkrajších miest v Budapešti, v exkluzívnej rezidenčnej štvrti obklopenej Budínskymi vrchmi. Do samotného centra sa dostanete autobusom 155 za cca 10 minút.

Hostia budú ubytovaní v komfortne zariadených izbách s TV, minibarom, telefónom a vlastným sociálnym zariadením. V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť na špeciality miestnej kuchyne a na širokú ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov, kávy a čaju.

Relaxácia a odpočinok v termálnych kúpeľoch

Kúpele Széchenyi (10 km/30 minút autom od hotela) ponúkajú vnútorné a vonkajšie plavecké a oddychové bazény, vírivku, komory s parou, sauny a mnoho liečebných a relaxačných procedúr.

Ak by ste sa chceli do kúpeľov vrátiť na ďalší deň, celodenné vstupné pre dospelého stojí 5 400 HUF (cca 18 €). Masáže si môžete zakúpiť na 20 alebo 50 minút. Celodenný vstup si môžete užívať už od skorého rána až do neskorého večera.

Budapešť, mesto plné kultúry a histórie

Maďarská metropola na Dunaji má bohatú históriu a je veľmi obľúbená medzi turistami. V Budapešti sa nikdy nebudete nudiť, pretože je tu toľko atrakcií a zaujímavostí.

Dodatočné info

 • Parkovanie podľa dostupnosti v hotelovej garáži, inak na ulici.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane raňajok a vstupenky do kúpeľov, bez nároku na lôžko.

 • Deti do 11,9 rokov 14 €/noc vrátane raňajok a vstupenky do kúpeľov.

 • Miestny poplatok 2 €/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Michaela V.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, zejména zimní zahrada v zeleni. Hotel byl krásně podzimně nazdobený. Pokojíky byly dobře vybavené, snídaně byla dostatečně pestrá - každý si mohl vybrat dle chuti. Personál na hotelu je na standardní úrovni, jen pí. v recepci by mohla být vstřícnější. Saunu jsme ani z časových důvodů nevyužili. Dostupnost do centra Budapešti byla také vyhovující.

Vynikajúce (Daniel B.)

Mimoriadne vydarený pobyt vďaka počasiu, príjemnému ubytovaniu v krásnom prostredí (na okná by ale mali dať sieťky, komáre totiž znepríjemnili nočný spánok).

Vynikajúce (Dagmar N.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, obsluha příjemná, jídlo vyhovující a dostatek. Jen trochu více čistoty na pokojích. V ceně není zahrnuta sauna, je za poplatek 7 Eur za 30 min. Všem doporučuji, Budapešť je nádherná, senioři mají MHD zdarma a není problém s přepravou po městě. Zdravím Nováková.

Tipy na výlet

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Budova Parlamentu

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite do Budapešti a presvedčte sa, že tunajšia budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.

Kráľovský palác

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.