Pohodlie, elegancia a luxus v centre Budapešti

Túžite po luxuse za prijateľné ceny? V tom prípade neváhajte a vydajte sa do Hotela President Exclusive Boutique ****. Hotel sa nachádza v jednej z najelegantnejších ulíc historickej Budapešti hneď vedľa Národnej Banky a amerického veľvyslanectva.

Budete ubytovaní v izbách v štýle klasickej elegancie, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V každej izbe nájdete nastaviteľnú klimatizáciu, LCD TV, minibar, telefón, trezor a vlastnú kúpeľňu s WC, vaňou či sprchou a fénom.

V elegantnej Intermezzo Café & Restaurant sa môžete tešiť na pokrmy národnej a medzinárodnej kuchyne z čerstvých a kvalitných surovín. K dispozícii je aj 360° vonkajšia panoramatická terasa, ktorá sa stala obľúbenou turistickou atrakciou.


Hotel President Exclusive Boutique ****\ je skutočným skvostom - nájdete tu konferenčnú sálu, nákupné salóny a veľké množstvo zábavy a relaxácie.


Nechajte sa rozmaznávať v hotelovom wellness, do ktorého máte počas celej doby pobytu neobmedzený vstup. Tešte sa na moderný areál s bazénom, vírivku a oddychovú zónu s ležadlami a LCD TV.

Tipy na výlet

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite do Budapešti a presvedčte sa, že tunajšia budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.

Hotel President Exclusive Boutique **** (HotelVoucherOnline.com)

Hold u. 3-5, Budapešť
Maďarsko

+36 1 510 3400

info@hotelpresident.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané