Prajete si pokojný pobyt so vstupom do kúpeľov? Zavítajte do Land Plan Hotela *** len 8 km od Györu, čakajú vás raňajky či polpenzia, hotelová sauna a voľná vstupenka do preslávených kúpeľov Rába Quelle. Dieťa do 11,9 rokov má pobyt s vami zdarma.

Pokojné ubytovanie pre rodiny pri kúpeľnom Györi

Land Plan Hotel *** ponúka ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou v dedinke Töltéstava len 8 km od mesta Györ. Užijete si tak na svojej dovolenke ako pokoj vidieka, tak návštevy kúpeľov a kúpeľných parkov.

Izby sú vybavené moderným nábytkom, klimatizáciou, LCD TV, samostatnou kúpeľňou so sprchou aj fénom a niektoré tiež chladničkou.


Hotel prešiel v roku 2017 renováciou, všetko je teda moderné a ako nové. Poteší vás tiež bezplatná sauna.


Súčasťou hotela je rozľahlá reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i ľahkých večeriach. Z jedálneho lístka si kedykoľvek môžete tiež vybrať maďarské a rybie špeciality, pripravené sú ale aj detské jedlá. V reštaurácii sa nachádza detský kútik, kam sa rozutekajú vaše ratolesti.

Dodatočné info

 • Dieťa do 11,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko alebo na prístelke (podľa kapacity).

 • Dieťa do 11,9 rokov 15 €/2 noci, 17 €/3 noci, 24 €/4 noci na prístelke vrátane polpenzie a vstupenky do kúpeľov.

 • Dieťa do 11,9 rokov 7 €/2 noci, 7 €/3 noci, 12 €/4 noci na prístelke vrátane raňajok a vstupenky do kúpeľov.

 • Pre rodinu (2 dospelí + 2 deti) je nutné zakúpiť dva kupóny, rodina bude ubytovaná v dvoch izbách.

 • Miestny poplatok 1 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Sviatočný príplatok (19.4. - 22.4., 28.4. - 1.5., 7. - 10.6.) 10 €/kupón.

 • Sviatočný príplatok (17. - 20.8.) 15 €/kupón.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na podpora@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Andrea P.)

Pobyt sa nám veľmi páčil, krásny nový hotel, čistý ... milý personál, chutné jedlá.

Vynikajúce (Hana O.)

Vše odpovídalo popisu, bylo to super - ubytování, strava, sauna, personál, lázně Rába Quelle Opravdu není co vytknout.

Vynikajúce (Igor K.)

Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Příjemný personál, výborná restaurace, snídaně formou bufetu, večeři jsme si objednávali a naprostá spokojenost.

Tipy na výlet

Xantus János ZOO

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravce, bylinožravce, primáty, vtáctvo aj plazy.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Westy Hajó

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácie a pizzerie na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevyjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.