Land Plan Hotel ***

3,6/5
(Celkom 18 hodnotení)Dobré
Töltéstava, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Nezáväzný dopyt

Momentálne nie je k dispozícii žiadna aktívna ponuka. Nevadí!
Stačí, keď nám napíšete pár informácií - kontaktné údaje a v akom termíne a počte osôb/detí chcete cestovať.
Overíme pre vás voľné kapacity a nasledujúci pracovný deň sa vám ozveme.
Ak by náhodou vami zvolený termín k dispozícii nebol, radi vám pomôžeme vybrať vhodnú alternatívu.


Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním Vašich vyššie uvedených kontaktných údajov v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov


Land Plan Hotel ***

Land Plan Hotel ***

Külterület 078/29, Töltéstava
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
11 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
11 km

Hodnotenie od zákazníkov

4/5 (Martina Š.) (Česko - Česko)

Hotel čistý, personál velmi ochotný. Strava polopenze, večeře formou polévek a dezertu. Zapáchající odpady a žabí zpěv za oknem.

4/5 (Igor K.) (Česko - Česko)

S pobytem jsme byli spokojeni. Jenomže při příjezdu recepční chtěla po nás za dítě (8let) místo 7 eur jak je uvedeno na kupónů 29!!! Po delší diskuzi paní prohlásila že kupón je falešný a volala majiteli hotelu z tím, že příští ráno majitel bude volat na Travelking, ohledně vzniklého konfliktů. Ráno nikdo nic nám neřekl, a večer byla jiná osoba na recepci, které my zaplatili 7 eur a ne 29. Jinak všechno v pořádku.

4/5 (Martina Š.) (Česko - Česko)

Prostředí hotelu bylo v pořádku. Jen okolí nebylo nic moc. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu. Jen k večeři polévka a zákusek je málo. Spíše bychom uvítali hlavní jídlo. Personál byl spíše snaživý. Jsme rádi, že do Györu v Maďarsku jsme jeli ještě krátce po silvestru. Byla to nádhera. Jen s lázněmi v Györu jsme byli zklamání. Velice málo trysek, bublinek a mít si vůbec kam sednout.

4/5 (Milena T.) (Česko - Česko)

Bohužel jsme získali pokoj s oknem na hlavní silnici a dále jsme zjistili, že okno nevede mimo budovu, ale pouze do sousední místnosti (zasklená terasa s jídelními stoly). Požádali jsme recepční o výměnu pokoje - nevyhověla nám, použila argument o tom, že mají plnou kapacitu. V době našeho příjezdu tomu tak bohužel ale nebylo, protože jsme ve 21:15 byli svědky toho, jak dorazil autobus plný korejských turistů, kterým poté předávala připravené klíče od jednotlivých pokojů. Druhý den ráno jsme se snažili znovu náš problém řešit, recepční byl velmi vstřícný a pokoj nám vyměnili. Ubytování je čisté, ostatní personál milý a snaživý vyhovět přáním klientů. Sauna nová, vynikající. Takže závěrem bych dodala, že když se chce, tak jde všechno!

O ubytovaní

Pokojné ubytovanie pre rodiny pri kúpeľnom Györi. Land Plan Hotel *** ponúka ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou v dedinke Töltéstava len 8 km od mesta Györ. Užijete si tak na svojej dovolenke ako pokoj vidieka, tak návštevy kúpeľov a kúpeľných parkov - napríklad do kúpeľného komplexu Rába-Quelle sa dostanete autom do 20 minút a k benediktínskemu opátstva Pannonhalma tiež.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 41 dvojposteľových izieb, kde každá z nich je vybavená moderne. Nájdete tu klimatizáciu, WiFi pripojenie, LCD TV, samostatnú kúpeľňu so sprchou aj fénom a niektoré tiež chladničkou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je rozľahlá reštaurácia, kde si pochutnáte na raňajkách i ľahkých večeriach. Z jedálneho lístka si kedykoľvek môžete tiež vybrať maďarské a rybie špeciality, pripravené sú ale aj detské jedlá.

Kde budete relaxovať?

Doprajte si oddych v saune alebo pod rukami skúseného maséra.

Cestujete s deťmi?

V hoteli sa nachádza detský kútik, kam sa rozutekajú vaše ratolesti.

3,6   Skvelé 12 hodnotení

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet