Užite si jedinečný zážitok v maďarskom Ostrihome. Ubytujte sa v Portobello Wellness & Yacht Hoteli **** a vychutnajte si neobmedzený vstup do termálnych a zážitkových kúpeľov Aquasziget, ktoré sú s hotelom priamo prepojené vyhrievanou chodbou. Deti sa môžu tešiť nielen na detský bazén, ale tiež na detskú herňu priamo v hoteli.

Ubytovanie na brehu Dunaja

Portobello Wellness & Yacht Hotel **** leží v centre mesta Ostrihom na ostrove, ktorý objíma rieka Dunaj. Všetky izby v Portobello Wellness & Yacht Hotel **** sú vybavené LCD TV, minibarom, fénom a vlastným sociálnym zariadením. Jazykovú bariéru vyrieši slovensky hovoriaci personál hotela.

Hotel ponúka kvalitný servis a rozmaznáva svojich hostí predovšetkým exkluzívnym uzavretým spojením s termálnymi a zážitkovými kúpeľmi Aquasziget. Návštevníci môžu neobmedzene využívať wellness centrum so saunovým svetom a rôzne druhy bazénov: zážitkový, relaxačný s masážnymi tryskami, vnútorný detský, zážitkový s vodopádom.


Portobello Wellness & Yacht Hotel **** sa teší veľmi dobrému hodnoteniu na portáli Booking.com, kde má hodnotenie 8,8 z 10. Báť sa nemusíte ani jazykovej bariéry. Na recpcii hotela a v kúpeľoch nájdete slovensky hovoriaci personál.


V hotelovej reštaurácii sú podávané jedlá pripravené z vysoko kvalitných surovín od miestnych dodávateľov. Pochutnáte si tu na tradičných maďarských receptoch aj na pokrmoch medzinárodnej kuchyne. Zakončiť deň môžete výborným drinkom v moderných priestoroch lobby baru, ktorý ponúka rôzne občerstvenie, alkoholické aj nealkoholické nápoje a kávu.

Dodatočné info

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 15. - 17.3., 19. - 22.4., 7. - 10.6., 16. - 20.8., 31.10. - 3.11.2019.

 • Vonkajšie bazény sú k dispozícii sezónne.

 • Na recepcii a v kúpeľoch je slovensky hovoriaci personál.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma vrátane polpenzie a wellness.

 • Dieťa do 11,9 rokov 30 €/noc vrátane polpenzie a wellness.

 • Dieťa do 17,9 rokov 40 €/noc vrátane polpenzie a wellness.

 • V izbách Standard je možná len jedna prístelka. Pri pobyte s dvomi a viac deťmi je nutné priplatiť za väčšiu izbu Family Apartment 30 €/izba/noc alebo Family Suite 50 €/izba/noc.

 • Miestny poplatok 1 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie v garáži 6 €/noc.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdeněk S.)

Hotel pěkný, personál vtřícný a ochotný, strava bohatá. Aquacentrum výborné pro menší děti - opravdu mohu doporučit.

Skvelé (Jana L.)

Byli jsme zde podruhé. Strava vynikající, personál v restauraci a u baru bohužel pomalejší. V bazénech neprobíhala po skončení provozu údržba - čištění, což bylo znát na kvalitě vody.

Vynikajúce (Anna K.)

Vsetko bolo uzasne. Dostali sme vsetko, na co sme mali narok. Strava bola perfektna. Velky vyber a velmi chutne. Wellness bolo velke, tepla voda. Pridu si ma svoje velki i mali. Personal bol velmi mily, na recepcii vedeli i po slovensky. Vsade myslia na deti. V restauracii maju rodiny s detmi svoje oddelenie i detsky kutik. V hoteli je velka herna, kde bol syncek ako v raji.

Tipy na výlet

Ostrihom

Ostrihom

Mesto na hraniciach Maďarska a Slovenska zaujme nielen svojou výhodnou polohou, známou bazilikou a mostom spájajúcim Ostrihom a Štúrovo, ale aj historickou štvrťou Vodné mesto, častým usporadúvaním najrôznejších trhov a kultúrnych podujatí a krásnymi výhľadmi otvárajúcimi sa cez Dunaj. Ostrihom bol tiež kedysi hlavným mestom Uhorského kráľovstva.

Ostrihomská bazilika

Ostrihomská bazilika

Majestátna budova týčiaca sa nad maďarským Ostrihomom má veľký význam aj pre Slovensko, kedysi totiž viac ako tretina Slovenska spadala pod ostrihomské biskupstvo. Bazilika na brehu Dunaja je viditeľná už z diaľky a dominuje tak hraničnému mestu. Interiér je plný architektonických aj umeleckých pamiatok, nezabudnuteľný je predovšetkým výhľad z kupoly vysokej 80 m.

Most Marie Valérie

Most Marie Valérie

Most spájajúci slovenské Štúrovo s maďarským Ostrihomom bol vybudovaný roku 1895, za druhej svetovej vojny ho však ustupujúce nemecké vojská vyhodili do vzduchu. Rekonštrukcia prebehla až v roku 2001, čo značne uľahčilo medzimestskú dopravu a most sa stal symbolom priateľstva oboch národov na brehoch Dunaja.