Termálne a zážitkové kúpele Aquasziget

Priamo v strede mesta Ostrihom, kúsok od Mosta Márie Valérie aj ostrihomského hradu, môžete navštíviť jeden z najnovších a najmodernejších kúpeľných komplexov v Maďarsku. Sú ním Termálne a zážitkové kúpele Aquasziget, ktoré ponúkajú nespočetné možnosti relaxu aj zábavy pre celú rodinu. V komplexe nájdete 10 vnútorných aj vonkajších bazénov, medzi ktorými nechýba relaxačný bazén s masážnymi tryskami, plavecký bazén, detský či bazén s vlnobitím. V letnej sezóne je v prevádzke tiež vonkajšie letné kúpalisko s detským ihriskom aj ihriskom na plážový volejbal. Deti a milovníkov adrenalínu tu nadchnú tobogany - ten najdlhší meria 60 m a je vybavený zvukovými a svetelnými efektami. Ak ale dáte skôr prednosť relaxu, zavítajte do wellness centra s orientálnou relaxačnou zónou a saunovým svetom so 4 saunami. Najobľúbenejšia z nich je „ružová sauna“ - ide o kombináciu sauny a parného kúpeľa, kde budete oddychovať vo vôni éterických olejov.

Otváracia doba:

  • Každý deň: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné:

  • Dospelí: 4 900 - 6 000 HUF/osoba
  • Deti: 2 400 - 3000 HUF/osoba
  • Študenti a seniori: 3 000 - 3 700 HUF/osoba
  • Kombinovaný vstup do kúpeľov wellness: 5 800 - 7 200 HUF/osoba

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Ostrihom

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet