Ostrihom: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Vadaš Thermal ResortNajobľúbenejší výlet v lokalite

Zábavy pri vode nie je nikdy dosť! Vybláznite sa v termálnom kúpalisku s rozlohou až 30 hektárov. Vo Vadaš Thermal Resorte v Štúrove objavíte celkovo 12 zážitkových bazénov - sedací, perličkový, plavecký, zážitkové bazény Relax či Hviezda a nechýba ani bazén s vlnobitím. V lete môžete otestovať svoju odvahu na šiestich tobogánoch. Po poriadnej zábave si príďte oddýchnuť do wellness centra, kde na vás čaká saunový svet s fínskou, parnou či infra saunou, k tomu soľná kabína a zážitkové sprchy so svetelnou a zvukovou terapiou. Posedenie vo vírivke vám spríjemní exkluzívny výhľad na Ostrihomskú baziliku.

Viac informácií

Termálne a zážitkové kúpele AquaszigetNajobľúbenejší výlet v lokalite

Priamo v strede mesta Ostrihom, kúsok od Mosta Márie Valérie aj ostrihomského hradu, môžete navštíviť jeden z najnovších a najmodernejších kúpeľných komplexov v Maďarsku. Sú ním Termálne a zážitkové kúpele Aquasziget, ktoré ponúkajú nespočetné možnosti relaxu aj zábavy pre celú rodinu. V komplexe nájdete 10 vnútorných aj vonkajších bazénov, medzi ktorými nechýba relaxačný bazén s masážnymi tryskami, plavecký bazén, detský či bazén s vlnobitím. V letnej sezóne je v prevádzke tiež vonkajšie letné kúpalisko s detským ihriskom aj ihriskom na plážový volejbal. Deti a milovníkov adrenalínu tu nadchnú tobogany - ten najdlhší meria 60 m a je vybavený zvukovými a svetelnými efektami. Ak ale dáte skôr prednosť relaxu, zavítajte do wellness centra s orientálnou relaxačnou zónou a saunovým svetom so 4 saunami. Najobľúbenejšia z nich je „ružová sauna“ - ide o kombináciu sauny a parného kúpeľa, kde budete oddychovať vo vôni éterických olejov.

Otváracia doba:

  • Každý deň: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné:

  • Dospelí: 3 600 HUF/celodenný lístok
  • Deti, študenti a seniori: 1 700 HUF
  • Kombinovaný vstup do kúpeľov aj wellness: 4 400 HUF/osoba
Viac informácií

Mapa tipov na výletcelkom2 tipov

Ostrihom: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Osobne overené: Recenzia pobytu v maďarskom mestečku Ostrihom v Portobello Wellness & Yacht Hoteli ****

Osobne overené: Recenzia pobytu v maďarskom mestečku Ostrihom v Portobello Wellness & Yacht Hoteli ****

  • OSOBNE OVERENÉ
  • 24. 3. 2022

Vydajte sa spolu so Szabim, členom nášho Travelking tímu, do maďarského Ostrihomu. Konkrétne do Portobello Wellness & Yacht Hotela. Aká bola cesta, ubytovanie, strava a wellness? A aké skvelé výletné ciele by ste si nemali nechať ujsť? To sa dozviete.

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet