Ubytujte sa v rodinnom penzióne Andrea v dedinke Cserszegtomaj pri Hévíze. Užite si polpenziu, neobmedzené wellness s bazénom, vírivkou, saunou a soľnou jaskyňou, 30% zľavu na masáže i vstup k termálnemu jazeru.

O ubytovaní

Wellness Penzión Andrea *** sa nachádza v dedinke Cserszegtomaj, ktorá leží len 1,5 km od maďarských termálnych kúpeľov pri jazere Hévíz a 5 km od Balatonu, najväčšieho európskeho jazera. Penzión je obklopený zeleňou v pokojnom areáli rozľahlého parku a je z neho výhľad nielen na Hévíz, ale aj vinice v Egregyi.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulne zariadených dvojlôžkových izbách s balkónom, ktoré sú vybavené televíziou, minibarom, fénom a WiFi pripojením. Klimatizácia je za príplatok.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia s terasou a záhradou. V ponuke je medzinárodná aj maďarská kuchyňa a samozrejme kvalitné víno. Ráno sa v hotelovej reštaurácii podávajú raňajky vo forme bufetu.

Kde budete relaxovať?

Rodinný penzión má svoje vlastné wellness centrum s vonkajším i vnútorným bazénom, vírivkou, fínskou a infra saunou, soľnou jaskyňou a menším fitness. V ponuke objavíte aj rozmanité typy masáží alebo wellness terapiou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii detský bazénik a vonkajšie ihrisko.

Wellness Penzion Andrea ***

Wellness Penzion Andrea ***

Sümegi u. 5 , Cserszegtomaj
Maďarsko

+(36) 30-3955-266

info@andreapension.hu

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 9 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zástavka
0,9 km
Aquapark
1,5 km

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero HévízTip na výlet

Najväčšie prírodné termálne jazero na kúpanie na svete a my ho máme (skoro) za humnami! Maďarsko ponúka na odpočinok či dovolenku veľa krásnych kúpeľov a jazier, ale termálne jazero Hévíz je jedinečné. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku úplným právom. Priľahlé mestečko Hévíz, nachádzajúce sa len pár kilometrov od Balatonu, je síce malé, ale za väčšími a prepychovejšími kúpeľnými mestami rozhodne nezaostáva. Tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795 a môže sa pýšiť krásnou kúpeľnou kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami.

V lete sa teplota v jazere vyšplhá až na 38 ºC a aj v tie najchladnejšie dni v roku si voda udrží teplotu 22 -⁠ 24 ºC, aj preto je možná celoročná prevádzka. Liečebná, mierne rádioaktívna voda tryská z hĺbky 38 metrov a je veľmi bohatá na minerály. Prirodzene obsiahnuté zmesi minerálov zjemňujú kožu, tlmia bolesti, sú dobré proti zápalom a posilňujú pružnosť chrupaviek. Aj preto sú tunajšie vody jedny z najlepších na liečbu reumatických ťažkostí a problémov s pohybovým ústrojenstvom. Najväčšiu mimoriadnosť dodáva vode prítomnosť radónu v tomto malom množstve pozvoľna vstupuje do ľudského organizmu, kde stimuluje hormonálnu tvorbu a pomáha nervovej sústave lepšie fungovať.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenný vstupné zakúpite za 6 000 HUF (cca 17 €).

Po návšteve hévízskeho jazera sa vydajte:

  • Na prechádzky do niektorého z miestnych krásnych parkov s kúpeľnou, upokojujúcou atmosférou
  • Do historického kina, ktoré premieta aj v 3D
  • Na Rákocziho ulicu, kde nájdete fontánu s pitnou liečivou vodou
  • Obhliadnuť najzaujímavejšiu stavbu mesta, veľký Kostol Ducha Svätého (Szentléleki templom), ktorého stavba bola dokončená pomerne nedávno -⁠ v roku 1999. Aj napriek modernému vzhľadu môžete nájsť na budove rad neogotických prvkov
  • Do severnej časti mesta Egregy s vinohradmi a ochutnávkami vína
Viac informácií
Mesto Hévíz
Mesto Hévíz
Farmárske trhy v Hévíze
Farmárske trhy v Hévíze
Balaton
Balaton