Obľúbený hotel v centre Gÿoru

Hotel Konferencia *** leží v samotnom barokovom centre obľúbeného mesta Gÿor len pár stoviek metrov od termálnych kúpeľov Rába-Quelle. Doslova pár krokov od hotela máte tiež krásnu promenádu starého mesta a romantické nábrežie Dunaja.

Ubytovaní budete v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Z izby budete mať krásny výhľad na protiľahlú barokovú baziliku Panny Márie.

Čo sa týka jedla, môžete sa tešiť na lahodnú polpenziu s medzinárodnou kuchyňou i maďarskými špecialitami. V teplých dňoch si môžete vychutnať jedlo aj na terase.


Užijete si neobmedzený vstup do hotelového bazéna a sauny. Za príplatok si môžete dopriať aj masáže.

Dodatočné info

 • Deti do 4,9 rokov zdarma vrátane polpenzie.

 • Deti do 13,9 rokov 15 €/noc vrátane polpenzie.

 • Ďalšia osoba 27,5 €/noc vrátane polpenzie.

 • Miestny poplatok 1,5 €/dospelá osoba/noc.

 • Parkovanie pred hotelom 5 €/noc, v strážených garážach 10 €/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 3 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Josef H.)

Prostředí se nám velice líbilo, spokojenost se stravou, personál byl příjemný. Využívali jsme i hotelové wellness.

Skvelé (Iva F.)

Hotel i vybavení hotelu je starší, vhodný pro nenáročné zákazníky. Sauna a bazén jsou příjemnou aktivitou. Personál je velmi milý. Výhodou hotelu je centrální umístění. Gyor je velké město s mnoha památkami, termálním koupalištěm a s dětmi doporučují navštívit třeba ZOO.

Skvelé (Tatiana ?.)

S pobytom sme boli spokojní, všetko čo bolo uvedené v kupóne sme dostali a využili. Personál hotela bol veľmi ústretový, strava bola "slabšia". V hoteli sme využívali aj bazén, akurát nám trochu prekážalo, že tam chodili aj deti asi na plavecký výcvik a vzhľadom na to, že bazén bol malý, nedalo sa v ňom kľudne plávať.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Xantus János ZOO

Xantus János ZOO

Györ je nielen mestom architektúry a termálnych kúpeľov. Ak cestujete s deťmi, určite pri návšteve Györu nevynechajte miestnu Xantus János ZOO plnú domácich aj exotických zvierat. Ide o malú zoologickú záhradu ideálnu pre pokojné rodinné popoludnie, uvidíte dravce, bylinožravce, primáty, vtáctvo aj plazy.