Zájdite si na dovolenku s celou rodinou a užite si ubytovanie v Hungária Panzió necelý kilometer od unikátnych jaskynných kúpeľov. V penzióne vás čakajú sauny, soľná jaskyňa a solárium. Na deti čaká ihrisko a herňa.

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou

Po iba 12 minútach chôdze dorazíte k liečivým prameňom a jazeru ukrytému v jaskyni. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a len vo vnútorných priestoroch sa nachádza hneď niekoľko bazénov: 2 termálne s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky, bazén v jaskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) a detský. Nechýba ani saunový svet, kúpeľné a wellness služby.

Liečivý vplyv prameňov jazera Várhegy, ktoré majú teplotu 30 °C, pomáha hlavne na dýchacie ťažkosti a kĺbové ochorenia. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (podľa sezóny).

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Tomáš M.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu v nabídce. Veškeré slevy byly poskytnuty. Stížnost je na úklid pokojů, kdy za celý pobyt nebyly vyneseny koše a vyměněny ručníky. Obsluha bez problému, jen jídlo bylo velmi jednotvárné (stále stejné snídaně, bez zeleniny a ovoce).

Skvelé (Emília K.)

Boli sme spokojní. Wellness bol slabší, strava dobrá. Personál ústretový. Snažili sa s nami dohovoriť v angličtine, čo sa nedá povedať o ostatných zamestnancoch v iných zariadeniach, kde sa tvária, že nepoznajú iný jazyk ako maďarčinu. Z tohto dôvodu sa do tejto krajiny viac nechystáme, i keď je tam čo pozerať, lebo krajina je pekná. Mladí ľudia by mali vedieť po anglicky, resp. po nemecky, i keď si myslíme, že vedia, ale ich namyslenosť - ego im to nedovolí. Nech sa nad sebou zamyslia. Váš penzión bol výnimka a preto dávame palec hore.

Skvelé (Petr Horák H.)

Pobyt hodnotím velmi kladně, vše co bylo součástí voucheru jsme obdrželi. Pokoje byly čisté, s balkónem, personál ochotný. Jídlo bylo trochu jednotvárné, ale zato chutné. Pobyt doporučuji.

Vynikajúce (Milan B.)

Ubytování pěkné v klidném místě, jídlo dobré, porce bohaté, personál vstřícný a příjemný. Koupání v jeskyních nádhera. Vřele doporučuji.

Vynikajúce (Monika S.)

Prostredie hotela bolo naozaj super, personál bol veľmi príjemní a milí. Čo mi chýbalo, tak to boli poháre na izbe. Je to síce maličkosť, ale... Inak všetko bolo super.

Skvelé (Jitka Mullerova M.)

Personál hotelu byl příjemný. V pokojích, společných prostorách i restauraci bylo čisto. Vybavení pokojů a koupelny bylo jednoduché. U snídaně nám chyběl neslazený černý čaj a káva (oboje bylo možné doobjednat extra). Večeře byly dobré i když zvláštní kombinace jídel a příloh.

Skvelé (Ivan U.)

Prostredie hotela bolo slušné zodpovedalo cene,strava bola dobrá, chýbala čerstvá zelenina na raňajky , personál bol ochotný chýba však viac informácii v slovenskom-resp. českom jazyku nakolko penzion navštevuje hodne Slovákov a nie každý je rečove zdatný.

Skvelé (Luboš K.)

Personál ochotný, pouze bych uvítal lepší prezentaci wellness a nabídku jídla alespoň v AJ.

Skvelé (Antonín S.)

Prostředí hotelu pěkné, personál hotelu byl ochotný a vstřícný, strava výborná, wellness jsme nevyužili (nemůžeme hodnotit), čistota pokoje byla podprůměrná (chuchvalce prachu, sprchový kout vlasy, scházela dokonce štětka k WC).

Skvelé (Tibor M.)

Prostredie hotela bolo v pohode, v podstate zodpovedalo popisu, vybavenie trochu staršie ale pomer cena a kvalita bol dobrý. Samozrejme ak chce niekto lepšiu kvalitu tak si musí priplatiť. Nešli sme tam kvôli tomu aby sme boli na izbe, jedlo bolo dobré a aj veľké porcie.